Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtörtént egy barátnő pasijáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörtént egy barátnő pasijával. Kerüljem vagy az csak feltűnő lenne?

Figyelt kérdés

Felesleges leírnotok hogy k.rva és hasonlók, egyrészt nem fog meghatni, másrészt pontosan érzem a tettünk súlyosságát, nem kell felvilágosítani.

Nagyon kedves barátnőm, szuper volt a kapcsolatunk, a pasival is jóban voltam előtte. Ittunk mindketten, megtörtént, nem fogom ragozni meg magyarázkodni, semmi értelme. Megegyeztünk, hogy titok marad, mert mindkettőnknek fontos a csaj, de nem tudom, személy szerint ezt hogy kivitelezzem. Borzasztó feltűnő lenne ha hirtelen elkezdenénk kerülni egymást (mivel tényleg elég jóban voltunk), ugyanakkor az meg magunkban kínos nekünk, ha úgy viselkedünk egymással mint régen. Nehezen lehet leplezni, ha rögtön a szex jut eszedbe, csak mert hozzád ér vagy rádnéz.

Mit tennétek?

(az “eleve nem tennék ilyet”, “szálljatok ki szegény lány életéből”, “zsák a foltját” és hasonló kommentekre szintúgy nem vagyok kíváncsi, mert csak a billentyűzetet koptatjátok vele. Szerintem mindenki hibázott élete során, és nem kell felvilágosítani a történtekről)


2020. jún. 26. 01:05
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező az eddigi válaszaidból az jön le hogy nárcisztikus vagy, szóval a barátság fogalmát se tudod, hogy mi, mert ha tudnád, akkor a pasiról csak a thai csirke jutott volna eszedbe. Én írtam, szerintem a legjobb döntés lenne, ha kiszállnál a barátságból is és a szexkapcsolatból is, mert ugye ahogy írtad, neked csak egy numera volt a barátnőd barátja, és akkor mi van? Az van, hogy egy olyannal tetted, aki neked a világon elvileg a családod után a legtöbbet jelent, ha tényleg barát, de ugye a pasit ha meglátod akkor egyből a 3 betűs szó jut eszedbe. A barátnőd se hülye, nem is kell elmondanotok semmit, mert gyáva leszel hozzá, de ő olvasni fogja a jeleket, és akkor addig volt barátság, ezt elkönyvelheted szerintem.
2020. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
73%
20-as neki egyik sem fontos, mert ha valamelyik fontos lenne, ha pl. a lány akkor részegen se feküdt volna le a barátjával, ha a pasi, akkor már nem itt tartana, hogy mit csináljon.
2020. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%
Jaj, hagyjuk már az ilyen barátnőket, mint a kérdező. Titokban tök féltékeny a lányra, sikerült a hülye pasija alá feküdnie és most ettől jobbnak képzeli magát, miközben a pasi nemcsak a barátnőjét verte át, hanem téged is csak egy lyuknak tekintett. Játszhatod az agyad, hogy te nem, dehogynem, láttam már pár ilyet. A másik opció, hogy elég ösztönlény vagy és aki aládnyúl, annak már szét is teszed. Mindkettő opcióban szánalmas vagy.
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
59%
Ha lenne lelkiismereted - bár ezek után kétlem - akkor békén hagynád szegény lányt meg a pasit is, mert aki egy valakit megcsalt az mást is meg fog csalni. Olyan illúzióid ne legyenek, hogy nem. Sajnos, ismertem személyesen is ilyen embereket és az én páromat húzta is be kedves barátnő. Mondanom sem kell, hogy kiátkoztam a világból és rá se néztem többet. Az ilyen nem barát, de a pár sem pár. Mindegy. Megérdemelték egymást, ahogy ti is. Aztán legyetek boldogok, de csóri csajt ne bántsátok jobban!
2020. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként persze, csak te voltál olyan ellenálhatatlan, hogy egy ilyen egyenes ember megcsalta veled a barátnőjét. Hát nem hinném, aki ennyire alja, az idegennel még jobban, te csak izgalmasabb voltál, hogy a barátnője vagy.
2020. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Ez nekem az utolsó amit tennék életben.Pedig nem vagyok egy szent.Baratmo pasija,exe,kiszemeltje nálam mindig tabu volt.Pedig már kavartak házas pasival is ami gáz,de barátnő párja alá feküdni sohaaaaa.
2020. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hanyagold mindkettőjüket.

Képzeld magad a "barátnőd" helyébe.

Te hogyan éreznéd magad mikor majd utólag kiderül, hogy a legjobb barátnőd lefeküdt a pasiddal, majd ugyanúgy barátkozott veled, mintha misem történt volna?

2020. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
59%
23-nak igaza van!Sztem te bele vagy zúgva a pasiba!
2020. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%
"feltételezem, hogy magadból indulsz ki ha ennyire pro vagy a témában. Én viszont egy fokkal jobban ismerem magam ennél, ha megengeded :)" Persze, hiszen akkor is ezt gondoltad magadról, mielőtt aláfeküdtél volna, hogy én aztán soha. Aztán tessék! :D
2020. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem ne kerüld, jól érezted magad, mindenki boldog. Amúgy meg az élet értelmetlen, végül tök mindegy mi történik. Nem kerülsz a pokolba.
2020. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!