Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy másik kocsi lehetett vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik kocsi lehetett vagy a barátom megcsalhat?

Figyelt kérdés

Találkozni mentem a barátommal, busz és utána 25 perc séta volt nekem a találkozóhely. Ő kocsival ment. Amikor leszálltam a buszról láttam, egy szürke opel kombi kanyarodott be, ami úgy nézett ki, mint a barátom kocsija. Elől egy nő ült, nem láttam tőle a sofőrt. Meglepődtem. Próbáltam leolvasni a rendszámot egyedül az utolsó számot nem láttam rendesen, a többi stimmelt.

Szerintetek mennyi az esély, hogy egy másik kocsi volt és csak az utolsó szám különbözhetett talán? Budapesten történt, tehát sok kocsi megfordulhat.


2020. jún. 25. 19:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy az övé volt a kocsi, de a nő nem biztos. Engem inkább az érdekelne. Te jobban ismered, mint mi. Lehet pl.egy munkatársa, akit eldobott egy darabig, de persze szerető is lehet. Te gondold végig, melyik a valószínűbb, és próbáld megtudni, ki volt az, de azt már ne a gyakorin. Azért a végeredményt elárulhatnád😄
2020. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!