Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy másik kocsi lehetett vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik kocsi lehetett vagy a barátom megcsalhat?

Figyelt kérdés

Találkozni mentem a barátommal, busz és utána 25 perc séta volt nekem a találkozóhely. Ő kocsival ment. Amikor leszálltam a buszról láttam, egy szürke opel kombi kanyarodott be, ami úgy nézett ki, mint a barátom kocsija. Elől egy nő ült, nem láttam tőle a sofőrt. Meglepődtem. Próbáltam leolvasni a rendszámot egyedül az utolsó számot nem láttam rendesen, a többi stimmelt.

Szerintetek mennyi az esély, hogy egy másik kocsi volt és csak az utolsó szám különbözhetett talán? Budapesten történt, tehát sok kocsi megfordulhat.


2020. jún. 25. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
szerintem 2.1%
2020. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Megcsal. A szürke Opel kombi olyan ritka idehaza, mint egy Ferrari, így biztosan ő volt.
2020. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

10 másik autó lehet ilyen rendszámmal, tehát 90% lenne, hogy másik kocsi volt... ha nem számolnánk, hogy a típus és a szín is egyezik. Így már elég kicsi az esélye, hogy másik autót láttál.

Viszont ebből nem következik az, hogy megcsal.

Én sem mesélném el, hogy elvittem egy darabon egy nő ismerősömet, ha féltékeny a párom.

2020. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

"Próbáltam leolvasni a rendszámot egyedül az utolsó számot nem láttam rendesen, a többi stimmelt."


1.: Nem 100%, hogy jól láttad.

2.: Az ilyen gyakori kocsiknál, sorozatban tolják ki a rendszámokat.

Azaz pl.: ABC - 110-tól 9-ig bármi lehet

2020. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Elég "para", hogy erre gondolsz rögtön. Ezer meg egy oka lehet a dolognak, ami nem a megcsalás: Egy kollégáját hazavitte, az illető egy haverjának a barátnője és pont útba esik az a hely, ahová a nő tart, távoli rokon felesége akit régen látott és kiviszi a pályaudvarra, az illető rosszul lett és beviszi a helyi SZTK-ba stb.


Persze megcsalhat, de nem biztos. Nem jó rögtön erre gondolni. De kérdezz rá, ha hazaér. Sokat elárulhat a reakciója - feltéve, ha jól ismered már.

2020. jún. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem G-vel kezdődik a keresztneve a pasinak?
2020. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, ti milyen kapcsolatokban eltek es mirol beszelgettek a parotokkal, mondjuk most nezem ujra a Gossip Girlt es mindig csak elkepedek, hogy mindenki mindent masoktol tud meg, nem a parjatol es barataitol es mindig is butasagnak gondoltam ezt a reszt, mert ha en valakivel talalkozom, plane ha a parom, akkor azzal telik el elso ot perc, hogy elmeseljuk a napunk elozmenyeit, amibe jelen esetben az is beletartozna, hogy hazavittem / elvittem egy darabig xy-t hogy hamarabb hazaerjen vagy akarmi volt az indok. Ha pedig en latom a paromat ilyen helyzetben, az elso dolgom, hogy rakerdezek, vagy megemlitem, akkor is, ha nem megcsalasra gyanakszom, hogy kepzelje, idefele lattam az autojat, vagy valami hasonlot es egy novel ult benne, ha o volt az.

Szoval nalam tok egyertelmu, ha valamit nem mondok el, akkor az azert van, mert konkretan titkolni akarom.

2020. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Elnézhetted a rendszámot. Nem lesz olyan hülye, hogy a szertőjével kocsikázik veled való találkozás előtt ilyen kevéssel. Másik lehetőség, hogy jól láttad, de az a nő egy ismerőse.

Nézd meg az ülésen van-e idegen hajszál, ha igen puhatolózhatsz, de ne támad le ezzel, mert ahogy az előbb írtam, sok más lehetőség is van.

2020. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

7!


Egy féltéken nőnél mindent titkolni akarsz. Azt is ha 2 szót váltottál aznap egy másik nővel.

2020. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Azért ugyanolyan típusú kocsi ugyanolyan rendszámmal, pont ott. Meglepne.. én tuti rákérdeznék, hogy egyébként ki ült ma a kocsidban?

Ha nem ő volt elmondod, hogy ez történt ezért hitted.

2020. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!