Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire jól megy Magyarországo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jól megy Magyarországon minden nőnek, hogy pesti lakás és autó már semmit sem jelent?

Figyelt kérdés

Azt hallom sok kollégától, férfiismerőstől, hogy azért nem jön össze párkapcsolat, mert nincs stabil egzisztenciája.


Nem tartom magam egy undormánynak, a testalkatom normális, elég sok témáról lehet velem beszélgetni, sosem vágtam fel semmivel, mégis azt tapasztalom, hogy kevés, amit elértem az életben.


Régebben, mikor semmim sem volt, megszámolni nem tudom hány alkalommal használtak ki a nők, mikor tényleg az utolsó zsömlémet megosztottam a koleszban.


Most, mikor elértem pár dolgot az életben felajánlom egy régóta ismert lánynak, hogy lakjon nálam, ne menjen haza Pestről feleslegesen úgy megrémül, mintha én lennék a hasfelmetsző. Mindezt úgy, hogy volt már nálam, pontosan tudja, hogy külön lakrésze lenne és azt is pontosan tudja, hogy semmilyen hátsó szándékom nincs ezzel, mert ez már egy lefutott dolog köztünk, egyszerűen annyi volt vele a célom, hogy ne mondjon fel feleslegesen mert ki tudja meddig tart még ez a járvány és hogy fog utána munkát találni.



2020. márc. 22. 03:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Minden nőnek felajánlottad, hogy lakjon nálad? Az durva.
2020. márc. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Ki akar kiszolgáltatott lenni valakinek, aki cserébe meg akarja bszni? Nekem is ajánlottak minden szépet, mikor albérletet kerestem, inkább kihúztam 4 csajszival egy lakásban 40-ért, de legalább szabad voltam és azt csináltam, amit akartam.


Nem akarom elhinni, hogy annyira retard vagy, hogy nem fogod fel, hogy nem az a baj, hogy anyagilag vagy kevés egy nőhöz lakással meg kocsival, hanem hogy egyáltalán nem tudsz mást felmutatni és csak meg akarod venni az illetőt.

2020. márc. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Majd akkor pofázz nagylelkűségről, ha egy idős bácsinak, egy túlsúlyos nőnek vagy egy egyetemista srácnak is ugyanilyen szívélyesen odaadnád a kis lakosztályod
2020. márc. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

De ha nem voltak hátsó szándékaid akkor miért párkereséssel kapcsolatos a kérdés?


Kb annyit kellett volna mondani hogy nálad elhéderelhet egy darabig ha akar aztán ennyi. Ha meg nem akkor nem.

2020. márc. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nézd, van egy 79 éves bácsi, most olvastam Fb-on, hogy el fogja veszíteni a lakhatását. Valószínű köze van a koronavírus mizériának, hogy megszűnik a hely, ahol eddig meghúzhatta magát. Írj, ha befogadnád!
2020. márc. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nyuszika, ha nem volt hátsó szándékos, akkor miért a tarskeresesi topikba tetted?

Amúgy meg nem akart kiszolgáltatott helyzetbe kerülni és nem akart prosti sem lenni.

Másrészt meg valszeg nagyobb biztonságban érzi magát a szerettei körében otthon, mint nálad.

2020. márc. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok embernek megszűnt a munkahelye, találsz mást. Ugye nem baj, ha nem csinos, nem fiatal, de még csak nem is nő?
2020. márc. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Kérdésed meg az elmondott szituáció között nem látok összefüggést, kivéve ha mégiscsak fel akartad szedni a lányt.


Tapasztalataim szerint az 1 lakás meg egy átlagos kocsi nem vonzza a nőket, hiába nekik az életben nem jönne össze az erre való pénz. Továbbmegyek, ha vagyonosabb vagy, de nem feltétlen látszik rajtad akkor is pont úgy xarnak a fejedre. Hamarabb elmenekülnek, mintsem kiderülne, hogy van pénzed, csak nem villogsz vele. (Persze az a réteg aki erre utazik, végülis szűrőnek jó is) Szerintem túl sok lett a "vállalkozó" illetve az ő pici fia (/lánya) akiket könnyű szerel találnak maguknak.

2020. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól megy,Magyarország jól teljesít.
2020. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha en ennyire tele lennek zsetonnal, cserkesznem az azsiai csajokat....
2020. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!