Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire jól megy Magyarországo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire jól megy Magyarországon minden nőnek, hogy pesti lakás és autó már semmit sem jelent?

Figyelt kérdés

Azt hallom sok kollégától, férfiismerőstől, hogy azért nem jön össze párkapcsolat, mert nincs stabil egzisztenciája.


Nem tartom magam egy undormánynak, a testalkatom normális, elég sok témáról lehet velem beszélgetni, sosem vágtam fel semmivel, mégis azt tapasztalom, hogy kevés, amit elértem az életben.


Régebben, mikor semmim sem volt, megszámolni nem tudom hány alkalommal használtak ki a nők, mikor tényleg az utolsó zsömlémet megosztottam a koleszban.


Most, mikor elértem pár dolgot az életben felajánlom egy régóta ismert lánynak, hogy lakjon nálam, ne menjen haza Pestről feleslegesen úgy megrémül, mintha én lennék a hasfelmetsző. Mindezt úgy, hogy volt már nálam, pontosan tudja, hogy külön lakrésze lenne és azt is pontosan tudja, hogy semmilyen hátsó szándékom nincs ezzel, mert ez már egy lefutott dolog köztünk, egyszerűen annyi volt vele a célom, hogy ne mondjon fel feleslegesen mert ki tudja meddig tart még ez a járvány és hogy fog utána munkát találni.



2020. márc. 22. 03:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos a média nagyon eltorzítítta a nők értékítéletét.
2020. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
És a kapcsolatok nagy része nem a manikáról szól... Persze.
2020. márc. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez csak a barom balazska meg a kamu sztorija.
2020. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%

Tehát adott egy lány, aki nem szeretne beköltözni egy férfi lakásába (mert lehet, hogy kényelmetlenül érezné magát egy férfivel, van barátja/bármilyen más ok), erre te ebből azt a következtetést vonod le, hogy nem elég a nőknek az egzisztenciád.

De akkor te most a lakással akartad volna fölszedni ezt a lányt? Mert akkor mégiscsak vannak hátsó szándékaid.

2020. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!