Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megérzésre alapozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megérzésre alapozni hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít hogy idegen nőket lájkolgat. Említettem is neki hogy zavar.

A másik hogy facebookon a rövid áttekintésből kitörölte hogy kapcsolatban és úgy elöl nem látni.

Egy ideje rossz megérzésem van, már nem bírtam ki hogy ne nézzek bele a telefonjába, így belenéztem mikor nem látta, de nem találtam semmit.

Viszont mikor előtte feloldom a telefonját mindig beszól hogy nyomkodjam a sajátomat, régebben nem zavarta ha hozzá értem.

Ja és nem igazán kezdeményezi a szexet se már...(egy éve vagyunk együtt)

Mondhatni nála lakok, néha hazajövök a szüleimhez.

Most nem tudom eldönteni hogy ezzel a rossz megérzésssel csak beképzelem az egészet? vagy ennyire átver? Semmit nem találtam a telefonjában az idegen nők lájkolásán kívül. Pedig néha furán viselkedik.



2020. jún. 22. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hat a keson er haza az mostanaban elofordult, hogy tenyleg tulorazott vagy sem nem tudom,

Titkolozast nem vettem eszre,

A jobban ad magara meg foleg nem

2020. jún. 22. 15:57
 12/14 A kérdező kommentje:
#10-es pontosan ez a bajom Vegre vki erti,
2020. jún. 22. 15:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne a megérzésekre hagyatkozz, hanem kérdezz rá, tudakold meg, stb.
2020. jún. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én átmentem egy ilyenen. A mérgezésed nem csal. A jelek is erre utalnak. Nem biztos, hogy történt már valami, de valószínű fog történni. Szerintem is tisztázd magaddal ezt a kapcsolatot és kezdjél leválni érzelmileg.
2020. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!