Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megérzésre alapozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megérzésre alapozni hogy megcsal a párom?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesít hogy idegen nőket lájkolgat. Említettem is neki hogy zavar.

A másik hogy facebookon a rövid áttekintésből kitörölte hogy kapcsolatban és úgy elöl nem látni.

Egy ideje rossz megérzésem van, már nem bírtam ki hogy ne nézzek bele a telefonjába, így belenéztem mikor nem látta, de nem találtam semmit.

Viszont mikor előtte feloldom a telefonját mindig beszól hogy nyomkodjam a sajátomat, régebben nem zavarta ha hozzá értem.

Ja és nem igazán kezdeményezi a szexet se már...(egy éve vagyunk együtt)

Mondhatni nála lakok, néha hazajövök a szüleimhez.

Most nem tudom eldönteni hogy ezzel a rossz megérzésssel csak beképzelem az egészet? vagy ennyire átver? Semmit nem találtam a telefonjában az idegen nők lájkolásán kívül. Pedig néha furán viselkedik.



2020. jún. 22. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem feltétlenül jelent megcsalást, lehet, hogy kezdtek eltávolodni egymástól, azt érzed.
2020. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is csak kezd kihülni nála a dolog. De sztem egy beszélgetés nem árthat a kapcsolatotoknak.
2020. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
A megérzéseknek valami alapja szokott lenni. Ha nem is konkrét megcsalás van a dologban, de valami van ha úgy érzed, hogy nem kerek minden.
2020. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van, nem tudom, de engem nagyon idegesít hogy idegen nőket lajkolgat, meg hogy facen a rövid áttekintésből kiszedte azt hogy kapcsolatban... pedig még ő rakta ki..(magától nem tűnik el... ebből gondolom hogy vmi van a dologban hogy ne lássák ha rámennek az oldalára hogy van barátnő...) (ja és amugy kb 1 hónapja még ott volt!!)

amugy nincs is kint kb közös képünk, ez is érdekes hogy nem akar kirakni,(én se rakjak.. ) nem is érdeklik a közös képek ugy amugy se...

Exeim teljesen mások voltak, közös képet kiraktak profilnak :D (nem kértem ilyeneket maguktol tették, nem is elvárásom nem arról van szó csak úgy fura)ugy érzékeltem hogy "büszke rám"...


és mit tegyek hogy kicsit ugy "felpezsdítsem" vagy "helyrehozzam"?

l

2020. jún. 22. 12:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az exem nem csajozott a hátam mögött de ő sem akart kirakni közös képet. Meg is mondta hogy nem attól fog működni a kapcsolat. Nem is ettől nem működött hanem attól hogy össze sem akart költözni mert az anyját nem akarta ott hagyni és plusz csak úgy akart összeköltözni hogy az anyja közelében. Ez volt a háttérben az anyuka irányította én ha batoritottam a páromat ő azt egy beszolassal lerombolta.
2020. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezek alapján nekem úgy tűnik, hogy a megcsalásra való hajlam már megvan, de nem biztos, hogy történt is valami. Ne hibáztasd magad miatta, valószínűleg önbizalomhiánya van. Szerintem értékeld át ezt a kapcsolatot és kezdj el érzelmileg leszakadni róla.
2020. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

"engem nagyon idegesít hogy idegen nőket lajkolgat, meg hogy facen a rövid áttekintésből kiszedte azt hogy kapcsolatban" Ilyen hülyeségekkel foglalkozni... Ez csak egy internetes honlap, nem kéne, hogy érdekeljen, hogy ott mit oszt meg és mit nem. Nevetséges ebből következtetéseket levonni. A like-olás hasonló dolog.

Ott van melletted minden nap. Beszélj vele, hallgasd meg mint mond és erre alapozzál!

2020. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Van pár barátnőm, akiknek a párjai nem rakják ki, hogy kapcsolatban vannak, se közös képeket az ex miatt. Mert az ex akkor öngyilkos lesz, meg veszekszik. Nem értem hogy tarthat sakkban valakit ennyire az ex, de ilyen is van.

Ha eltávolodtatok az a megoldás, hogy este leülsz mellé és mondod neki: "Figyelj Józsi, szeretnék beszélni veled. Úgy érzem az elmúlt hetekben, hogy kicsit kezdünk eltávolodni egymástól. Te is érzed? Mi a gond? Feszült vagy a munkahelyeden, vagy valami más jár a fejedben?"

És majd ő elmondja.

2020. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz ügy...nem feltétlenül megcsalásról van szó. Persze nem tudhatjuk biztosan. Van más jel is? Pl. nagyon későn ér haza mindennap, titkolózik, elkezd hirtelen adni magára, stb. ?
2020. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem az történt, hogy nem tette ki a státuszába, hogy kapcsolatban van, hanem, hogy levette.

Nincs semmi megcsalás szerintem, de kifelé megy ő ebből a kapcsolatból.

2020. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!