Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a megérzésről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megérzésről?

Figyelt kérdés

Úgy értem mit gondoltok arról, hogy ha valakin úgy érzitek, hogy bejöttök neki az mindig úgy van? Vagy legtöbbször ezt csak "félreérezzük"? Persze néha gondolom rosszul érezzük, de akkor miért tör ránk ez az érzés? Azért, mert nekünk bejön az illető és többet akarunk bele látni a dologba? De akkor ez az érzés azzal aki nekünk is tetszik az általában hamis? Nekem pl. volt már olyan, hogy nekem bejött egy srác, de nem éreztem, hogy én is bejönnék neki, de valakin meg igen, de nem a viselkedése miatt, ezt csak így megszoktam érezni.. Szóval szerintetek ennek a megérzésnek van igazság alapja vagy nem?

Olyan is volt, hogy lányon éreztem ezt, pedig csak barátok voltunk és állítólag hetero volt.. Mégis éreztem, hogy máshogy néz rám, ezt az érzést nem tudom leírni csak érezni lehet.

Fiúknál ezt nagyon sokszor érzem, hogy nem közömbösek irántam, de az iránt is aki nekem teljesen közömbös, tehát nem én akarok belelátni többet. Bár volt olyan is, hogy valakin éreztem ezt mégsem lépett semmit hiába lett volna rá esélye. De szerintem ezt meglehet érezni.

Mit gondoltok erről?

Kort és nemet is írjatok légyszi. 18/L



2019. febr. 26. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan jól érzed!

Nekem is van,hogy tetszik valaki,de ettől függetlenül nem vágyódom vele kapcsolatra,attól még tetszik...

De ha nagyon tetszik valaki,akkor ritkán hajlamosak vagyunk többet belelátni a dologba...

2019. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi #1es vagyok 35N
2019. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, én is szoktam érezni hasonlót és nem igazán tudom megmagyarázni. Azt is meg szoktam érezni ha valaki engem néz, még akkor is ha távol van és nem esik bele a látószögembe, és valamiért azt is érzékelem, hogy merre forduljak, hogy elkapjam a pillantását. Furcsa dolgok ezek (szerintem), mert nem tudok rá értelmes, logikus magyarázatot adni. 21L
2019. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Annyira aranyos ahogy ezt leírtad!

Nos, ha úgy érzed, hogy tetszel neki vedd fel vele a szemkontaktust, és ha 3 másodpercnél tovább tart, akkor bejött a megérzés... (Ajánlom figyelmedbe a Testbeszéd c. könyvet.)

2019. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig én is nagyon hittem a megérzéseimben, általában meglátom. És amikor tavaly egy srác lekoptatott, és friendzone-ba rakott, akkor elvesztettem a megérzéseimbe vetett hitem. bár az nem derült ki, hogy korábban tetszettem-e neki. De aztán a napokban szerelmet vallot... Szóval ki tudja... 15/L
2019. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!