Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor is bűn a megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is bűn a megcsalás, ha tudnak róla és beleegyeznek?

Figyelt kérdés
Idegenkedem attól, hogy szerető legyek, de azt mondja, a párja nem bánja és ha nem hiszem, beszélhetek is vele.

2020. jún. 20. 10:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

#19 ha nekem jó, az miért kihasználás?

#20 meglátom még

2020. jún. 20. 23:10
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Nem azt írtam hogy kihasznál. Hanem azt hogy használ.
2020. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
61%
Ha mész a másik csajhoz hogy akkor most te is feliratkoznál az ürge farkára,ne felejts el 1 hónapnál nem régebbi negatív hpv igazolást is vinni.Ez gondolom alap,tudod mint a kurváknál..
2020. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
73%

Pontosabban meg kéne fogalmaznod, neked mi a megcsalás.


Szerintem, a szex egy másikkal, az nem több, mint megkóstolni valaki más főztjét, ha egyébként érzed hogy szeret, megad mindent amire vágysz, őszinte, számíthatsz rá, melletted áll mindenben.

Nem tud egy nő vagy egy férfi mindent megadni a párjának, a kíváncsiság, a fantázia mindenkit hajt. Miért lenne bűn, ha ezt keresi máshol is, nem csak otthon. Persze, ha ez miatt elhanyagol, az már más tészta.

2020. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud róla, és nem zavarja , akkor oké.
2020. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is gond van a kapcsolatunkkal, egy mélyebb lelki ok miatt a szexuális életünk nullára futott.A párom felajánlotta /nem vagyunk házasok, nem élünk együtt/,hogy esetleg találkozzak mással, próbáljam meg,hogy mással működne-e. Erről már többször beszéltünk, de meggyőződésem,hogy amennyiben odakerülne a sor nem nézné jó szemmel, még ha most Ő vetette ezt fel akkor sem.
2020. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Eszter_1984 válasza:
100%

Szia. Te komolyan gondolod, hogy a srac beszelt a felesegevel? engemet megcsalt a ferjem, es mikor beszeltem a szeretojevel avval jot elo a csaj, hogy azt mondta neki a ferjem, hogy engemet nem zavar az egesz, mert mar regota nincs semmi koztunk.

es komolyan a harmadik kerek akarsz lenni? hagya el a parjat es alljon le veled. akkor kellesz neki. de szerintem o nem is akarja elhagyni az elettarsat de teged is akar. ilyenek a szemet alakok

2020. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Az utolsóban elég sok a helyesírási hiba, de a válaszával teljes mértékben egyetértek.
2020. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
2020. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Tényleg tudott róla, de hármasra ment ki, visszaléptem. Köszi a válaszokat!
2020. júl. 13. 09:14
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!