Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor is bűn a megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is bűn a megcsalás, ha tudnak róla és beleegyeznek?

Figyelt kérdés
Idegenkedem attól, hogy szerető legyek, de azt mondja, a párja nem bánja és ha nem hiszem, beszélhetek is vele.

2020. jún. 20. 10:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért, szerinted a "csak szex" nem fogja megváltoztatni a ti egymáshoz való viszonyulásotokat és ezzel az egész baráti társaság dinamikáját? Ne mondd már, hogy elvileg felnőttként ennyire ostoba vagy.
2020. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

A bűn alatt mit értesz? Vallásos vagy?

Szerintem ha neked okés,hogy te csak egy harmadik fél vagy,ha neked ennyi elég,akkor mi a gond?

(szerintem megalázó)

2020. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor menj oda a lányhoz és kérdezd meg, hogy szabad-e a pálya? Ha azt mondja igen, akor lelked rajta, de te is tudod, hogy nincs így. A legtöbb pasi azt mondja a szerető jelöltnek, hogy válófélben vannak/megromlott a kapcsolat, még nem hallottam olyat, hogy a szerető jelölt tisztességesen megkérdezné a feleséget/barátnőt, hogy ez igaz-e? 99% belemegy a viszonyba, annak ellenére, hogy a legtöbbször tudják, hogy valószínüleg a pasi hazudik és a legtöbbször ismerik a feleséget/barátnőt. A legtöbb nő kapcsolatot remélve kezd bele egy szeretői/szex kapcsolatba, aztán jó nagyot koppan.
2020. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a tudokróla megcsalásokat. Ha én szeretek vkit alap,hogy "önző" módon nem viselem el,hogy mással legyen. Miért? Ha másra vágyik a szexben mondja el,megbeszéljük. Ha nagyon eltérő az igényetek hosszabb távon nem működik az,h mással oldja meg. Ez amiről írsz talán 45+os korban elviselhető. Mondjuk betegség miatti szexmentes kapcsolatban. De fiatalon...
2020. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak így akarnak "behúzni" harmadiknak.
2020. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%

Ha elmondja a barátnőének , aki belemegy, és neked nincs senkid akkor ez szerintem nem megcsalás.


A megcsalás lényege nem a szex. A szex csak két test érintkezése. A megcsalásban az a csúnya, hogy olyat teszel a párod háta mögött, amibe ő nem egyezne bele, hazudsz neki, titkolózol előtte. A szóban is benne van: becsapod, megcsalod. Innentől kezdve - ha nem tud róla és a háta mögött zajlik, akkor még egy kézfogás is megcsalás...

2020. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyébként meg igen, burkoltan partiba akarnak vágni, ez lesz a következő majd, mivel elő fog állni a srác. Ugye tudod hogy sose fogja elhagyni miattad azt a lány? Mindit harmadik leszel. Valaki akit használ és aztán eldob. De soha nem fog ott hagyni valakit aki hagyja neki hogy félre k.jon
2020. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem is akartam, hogy elhagyja miattam. A jó szex meg nem abból áll, hogy használjuk a másikat.
2020. jún. 20. 20:45
 19/31 anonim ***** válasza:
64%
Dehogynem. Pontosan arra fog használni... jó szexre. Semmi gond ezzel nyugodtan megfogalmazhatod így is. Magadnak is. Meg menj is bele bátran ha bejön a srác. Csak ne várj többet a helyzettől annál, mint amit nyújt majd neked
2020. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp kérdezd meg a baratnojet, ha belemesz. Es ird majd meg, hogy mi volt.
2020. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!