Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akkor is bűn a megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is bűn a megcsalás, ha tudnak róla és beleegyeznek?

Figyelt kérdés
Idegenkedem attól, hogy szerető legyek, de azt mondja, a párja nem bánja és ha nem hiszem, beszélhetek is vele.

2020. jún. 20. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenhogyan bűn
Nem, így nem teszel rosszat
Többet kéne tudni, hogy meg lehessen ítélni
57 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Mesélj már róla, hogy volt ez a beleegyezés.
2020. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Van egy férfi a baráti társaságban, akivel régóta tetszünk egymásnak, de van barátnője. Bepróbálkozott, akkor nehezen de elutasítottam a lány miatt. Ő azt mondja, hogy tud rólam és nem gond neki. Nem tudom, mit tegyek. Kicsit így is lelkifurdalásom van, de tetszene is a dolog.
2020. jún. 20. 10:17
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Kerdes, hogy valoban nyitott kapcsolatban elnek-e, vagy kamuzik a srac. Hacsak nem 10+ eve hazassagban elo 40-esek, akkor kevesebb az esely a nyitott kapcsolatos dologra...
2020. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

"Ő azt mondja, hogy tud rólam és nem gond neki."


És te ezt el is hiszed?

Ez így neked megfelelő lenne?

2020. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk mindhárman. De azt mondta, beszélhetek a lánnyal erről. Lehet, hogy csak a kedvéért ment bele?
2020. jún. 20. 10:20
 6/31 anonim ***** válasza:
83%

Bármit mondhat, azt meg tudja, hogy nem fogsz beszélni erről a lánnyal mert túl kínos. De most komolyan, melyik nő mondja azt, hogy: "oké Juli nem bánom, érezzétek jól magatokat Tomival! ":)

Én elsüllyednék a föld alá. Tényleg csak ő van egyedül potenciális partnerjelölt? Nem hiszem.

2020. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tud róla és beleegyezik, akkor nem minősül megcsalásnak, az nyitott kapcsolat. A megcsalás lényege a csalás, azaz a párod átverése, a hazudozás.

Ha beszélsz is a lánnyal, szerintem iszonyatosan ostoba dolog oda sz.rni, ahol eszel, muszáj ezzel bekavarnod a baráti társaság dinamikájába? Megári neked egy buta vonzalom, más vonzó pasi nincs a bolygón?

2020. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Ha tudna róla a másik, akkor sem mennék bele. Volt erre példa, nemet mondtam. Nem a másik miatt , hanem magam miatt....

F38

2020. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 kapcsolatot tényleg nem akarok barátságból, de itt csak szexről van szó.
2020. jún. 20. 10:51
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves a férfi?


Mindenhogy bűn szerintem, de ha bele is mész akkor legalább beszélj a barátnőjével is.

2020. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!