Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit gondolsz egy ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen helyzetbe?Kit okolsz?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár helyen,hogy gazdag pasik tartanak néha sugar babyt.(A prostituált és egy rendes sugar kapcsolat között van különbség.Tehát nem csak szexel vele,de vele beszélget pl. a problémáiról meg minden.)Tehát a szerető és a prosti között van.Ugye ilyen kapcsolatott házas emberek is tartanak.Tegyük fel a sugar baby tudja,hogy házas a pasi.Maga a férfi kezdett flörtölni meg minden,de sokszor hallottam olyan horror sztorikat,hogy a feleség bántotta a sugar babyt valahogy.Személy szerint,ha megcsalnak nem a szeretőt fogom hibáztatni,de kiváncsi vagyok.Te a sugar babyt bántanád vagy a férfire haragudnál?
2020. jún. 18. 14:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én Mindenkit felpontoztam,értékelem,hogy legalább bele fektettek egy kis időt,hogy válaszoljatok.Házasságnál,azért a nő jár jobban vállásnál,főleg ilyen helyzetbe,egy jó ügyvéddel jól lehet járni.Szerintem azért a többség,nem megy valakihez hozzá,ha nincsenek rendes érzései,még ha kicsik is.Viszont mindenki átverve érezné magát,maga az,hogy átvert ilyesmivel váló ok.
2020. jún. 18. 16:20
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A düh és a tehetetlenség sokszor olyat hoz ki az emberből, amit addig azelőtt nem feltételezett önmagáról.


Én a sugar babyt, aki pénzért dolgozott nem bántanám, de az biztos, hogy egy sima szerető emlékezne arra, amit kap.

2020. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Primitívebb nőknel láttam névvel fényképpel olyan kommenteket interneten egy megcsalásos posztban, hogy részletezték mit csinálnának a szeretővel ha rajtakapnák a férjükkel. (kitépné a gerincét stb) Természetesen a férjükről, a drága kincsről nem írtak semmit, fel sem merült... :)

Szerintem valaha egy nő elkezte a szererető szapulását a többi meg birkaüzemmódban utánozza.

2020. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férfire haragudnék, főleg így hogy ezt ő kezdeményezte. De egyébként is csak azt viszik, akit lehet.
2020. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!