Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Főnök vagy. Házas, gyerekes, hiteles.

Ki akarsz rúgni valakit, behívatod. Majd kiröhögi a kirúgási dumádat és előveszi a telefonját.

Megmutatja a rajta lévő videót, amit a karácsonyi bulin csinált titokban rólad, meg egy kollégádról, egyértelmű szituban.

Elmondja, hogy tudja a nejed e-mail címét, és letojja a feljelentésed, mert neki kell a meló és a lóvé, és a nélkül neki vége, szóval nincs vesztenivalója.

Csak ő tud róla, nem kér előléptetést, sem fizu emelést. Csak azt, hogy visszamehessen dolgozni, és többet ne szóljatok egymáshoz.



2020. márc. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok főnök

Nem szoktam bulizni

Nem csalom meg a párom

Nincs hitelem

2020. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Elvenném a telefonját.
2020. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem lennek ebben a helyzetben:

Se eskuvo, se gyerek, se hitel. Fonok sem vagyok, de az meg lehetek:)


Amugy fura, hogy nem ker emelest, en kernek a helyeben...

Bar az becsulendo, hogy nem pofatlan. Valszeg telleg kell neki a melo. Mondjuk az sem mindegy miert akarod kirugni. Persze jo kerdes, 2 het mulva mivel all majd elo a hallgatasaert. Mert ha 1x van 1 videoja, az mindig az ove lesz. Te sose tudsz meggyozodni arrol, hogy odaadta e az osszes kopiat...


Szoval en mit tennek: visszavennem, de elkezdenek gyorsan masik melot keresni. Es lelepnek a cegtol. Igy mar o nem tudna teged zsarolni a melo temaban. Mondjuk penzzel igen...


B opcio: bevallod az asszonynak h mivan, es innentol kezdve nem vagy zsarolhato.

2020. márc. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Már megint te vagy? 🙄


A banki zsaroló fiktív fantáziád után még mindig a csaló ember típusú embert akarod kivetíteni köze nincsen embereknek hozzá. Fiktív szituáció na és mondtam hogy írj inkább regényt mert már kezd nagyon unalmas lenni.


Amúgy nem tudom észrevetted e de több egyedülálló válaszolt a kérdésedre köztük én is.


Én sem lennék ilyen helyzetbe mivel saját magam főnöke leszek. 😂

2020. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj ha én is kiröhögöm a fiktiv h*lyeséged? 😀
2020. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem unod még ezeket a "tegyük fel hogy...." kérdéseket? Komolyan, elméleti kérdések gyártásából áll az életed?
2020. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A te helyedben kussolnék,és adnék neki fizetésemelést!
2020. márc. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!