Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, hogyan bosszulhatnám meg ezt?

Figyelt kérdés
A visszacsalás túl egyszerű, az nekem nem pálya. Szakítás előtt viszont még adósom a drága, adjatok ötleteket, hogy miket csinálhatnék. 😚
2020. jún. 12. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
No vagyok, de ezek utan kapasbol szimpatikus a baratod es sajnalom.
2020. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

Amíg ugyanazon a sakktáblán játszol, mint egy megcsaló srác, addig Te is pontosan ugyanolyan szánalmas leszel, mint a barátod, aki

1. Csaló.

2. Együtt volt veled. ...


De ha képtelen vagy ezekből a játszmákból kiemelkedni, akkor ugyanolyan buta vagy, mint ő.

És amit írok, fel se tudod fogni, mert szellemileg nincs rá erőd.


Sok sikert!

Most szólok:

Minden szenvedés, amit elszenvedsz, azt TE okozod sajátmagadnak.

2020. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Valld be, h unatkozó szűzfiú vagy és trollkodsz. :D

Ha nem, akkor mindegy, h ki mit ír, feltalálod magad. Mindenki tehetséges valamiben. Te a bosszúban. Megélni mondjuk nehéz belőle.

2020. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Pálya, nem pálya, DUGUNK végre?
2020. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Jesszusom, én biztos nem csinálnék ilyen a férjemmel, még ha megcsalt is. Nem kell a cirkusz, saját magad is lejáratod vele. Akivel megcsalt, azt meg hagyd békén. Lehet nem is tudott rólad. Ilyenkor szégyenlem, hogy én is nő vagyok...
2020. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Megbosszulhatod, de nem látom értelmét.

1. Ha ilyen könnyen megtette, akkor nem félt annyira elveszíteni téged.

2. A szakítás után elgondolkozik azon, hogy mit veszített. Ha értékesnek lát, akkor sajnálni és bánni fogja, de ha te megbosszulod, akkor örülni fog, hogy egy ilyen nőtől megszabadult.

Akkor melyik is a nagyobb "bosszú"?


3. Ha már végképp megleckéztetni akarod, és meghívattad magad a szerető lakására vacsorára, akkor menj el a pároddal, úgy mint ha bemutatnád neki a legjobb barátnődet.

Annál kellemetlenebb szitu nincs, mikor azt gondolja semmit sem tudsz az egészről, ők meg zavarukban kerülik a szemkontaktust és menekülnének a szituból :D És ez valamilyen szinte nem bosszú, mert a párod rángatta bele magát egy kellemetlen helyzetbe :D

2020. jún. 13. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Én megértem!

Nem áltam bosszut,de szemmel tartom a nőt már 10 éve!Onnan tudom,hogy (milyen meglepő)gerincmutetje is volt!Mielott megsajnálnátok.Tudta,hogy nos ferfival kezdett,es szemét m8don viselkedett...nem reszletezném..

2020. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Én sem álltam bosszút, de exem volt krv@it én is szemmel tartom. Inkább csak azért h lássam mikor csap le végre a karma. Az egyiknél már alakul. 2 halál eset fel éven belül a csaladjukban nem lehet kellemes.
2020. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Maradj vele, ez lenne a legnagyobb büntetés a számára
2020. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%
#19 +1000
2020. jún. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!