Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátom, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, hogyan bosszulhatnám meg ezt?

Figyelt kérdés
A visszacsalás túl egyszerű, az nekem nem pálya. Szakítás előtt viszont még adósom a drága, adjatok ötleteket, hogy miket csinálhatnék. 😚
2020. jún. 12. 16:29
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
87%
Jöjj rá, hogy ennek semmi értelme sincs.
2020. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Savlekotő ***** válasza:
67%

A bosszú mint változtat,legyen tartásod,mert ma tartásotok nincs és ez az oka hogy használati tárgynak néznek titeket a férfiak főnök,rokon,embertárs..

Emelt fővel kell mutatni,hogy nem érdekel,inkább ezer irigyünk legyen,mint egy sajnálónk.

70F

2020. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már több programját, estéjét sikerült elrontanom és még nem is sejti, hogy tudomásom van a dologról... (: Misi, ha ezt látod, remélem tudom, hogy ez még csak a kezdet
2020. jún. 12. 16:35
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Már kezdem érteni miért csalt meg...
2020. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Ha tényleg ilyen szánalmas vagy akkor pont elég bosszú az, hogy vele vagy.
2020. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Savlekotő ***** válasza:
64%

Nem vagyok megcsalás párti nagyon nem,de egy ilyen buta nőt 90% okkal csalnak meg. Aztán csodálkozol hogy te leszel aki repül páros lábbal,felüdülés lesz a párodnak a szakítás.. Bár én nem megcsaltalak volna,eleve előbb le zártam volna ezt a kínos fost,kiraktalak volna, by, és keresek normális nőt.. Sajnálom ezt a Misit...

70F

2020. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És még milyen jó, hogy rendszeresen belenéztem a telefonjába és felírtam minden lakcímet, telefonszámot, most már a k.urvájának is van félnivalója. Szupi, lesz egy találkám a csajszival is, a vasárnapi ebédre már én is hivatalos lettem. 😊
2020. jún. 12. 16:49
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
79%

Ne etessétek a trollt.

70F

2020. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem troll, úgy most már kezd érdekes lenni a sztori.
2020. jún. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
85%
Persze igazad van, ilyenkor a legjobb az ő szintjére lesüllyedni nem? Elragadó mondhatom. Ez a visszabosszulás oviba sem volt divat.
2020. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!