Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez ugye nem túl bíztató?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem túl bíztató?

Figyelt kérdés

Tegnap belenéztem a férjem Viber beszélgetéseibe és volt egy cset egy masszőr hölggyel. Úgy van nála beírva, hogy Erika masszőr és a helységnév.

A gond az igazából, hogy ez az egyetlen cset a kb 20 közül,ami titkosítva van.

Illetve én sosem tudtam arról, hogy ő járna női masszőrhöz.

Már voltak ezelőtt hasonló problémáink, de sose volt konkrét bizonyíték, hogy megcsalna.



2020. jún. 5. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl biztató. Lehet hogy a Hölgyike erotikus masszázst nyújt egy kis happy finish-el befejezésként.
2020. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt a kifejezést használnám. Hanem hogy Erikával több van ott mint masszázs. A prostik amúgy is előszeretettel használják a "masszőr" kifejezést.
2020. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam megtalálni a hölgyet,hátha rábukkanok a kép alapján, de ilyen nevű masszázs hölgyet nem találtam abban a helységben.

Amúgy a képen a hölgy nincs kihívó ruhában,bár tudom, ez nem változtat semmin.

Úgy érzem csak a magam fejét fájdítom már meg megint ezzel.

Nekem a válás pont a megcsalás lenne, ezt a férjem is tudja.

Mivel sose volt fogható bizonyíték megcsalásra, ezért nem hagytam ott,megbeszéltük és tovább léptünk.

Azon gondolkodom, hogy kémprogrammal fogok próbálkozni, sajnálom, de mivel a jövőben tervben van gyerek, így szeretném tudni az igazságot.

2020. jún. 5. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérlek áruld el, hogy mire gondolhatsz ebben a szituációban.

A FÉRJED telefonjában az Erika nevű masszőr csetelése van titkosítva.

Vajon miről beszélgethettek?!?

Kíváncsi lennék mire gondolsz.

2020. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos valószínűsíthető, hogy miről. Sőt, biztos.

De az a baj, hogy ezt nem vághatom hozzá, ez szintén amolyan nesze semmi, fogd meg jól. Bizonyítéknak nem elég.

Gondoltam, hogy neki szegezem a kérdést, de talán okosabb lenne egyelőre még csendben maradni és elkezdeni gondolkodni B terven. Vagy nem?

2020. jún. 5. 12:39
 6/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Kérlek ne szülj bele ebbe a fosba...
2020. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz neki gyereket szülni ?

Majd amíg te szoptatod a kisbabát Erika kezelésbe veszi. Akármilyen nyers vagyok most, nyugodtan lehet lepontozni. Kaoásból 13 embert tudnék felsorolni magam körül aki így járt. Annyi, hogy van aki nem tud róla, van aki igen.

2020. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akiben nem bizol annak ne szülj gyereket
2020. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!