Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztató válasz ez?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy férfi ismerősőmmel aki nagyon tetszik. Kicsit zavarban voltam és hülyeségeket mondtam neki. De utána később küldtem egy üzenetet amibe azt irtam jó volt látni. Azt irta vissza: köszönöm szépen!
2018. aug. 31. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem az a biztató válasz, hogy megköszöni, hanem ha azt írja, hogy neki is jó volt látni téged. A "szeretlek"-re se az a válasz, hogy köszi, hanem hogy én is téged.
2018. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a munkahelyem előtt állt
2018. aug. 31. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
2 A többi már csak rajtad múlikk. A gáz az, ha a bejelented munkahelyed előtt állt, te meg több száz km-re onnan dolgozol:DD Az szívás:D
2018. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ott dolgozom, egy fogászati rendelőbe
2018. aug. 31. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

4 Legyél már kreatív, kérdezd meg, hogy van a foga:D vagy hogy telt a napja, bármit...DD

Ne légy már ilyen mulya:D

2018. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Jártam már én is így, csak annyi különbséggel, hogy nekem szemtől szemben mondta a nő hogy örül hogy látott, én meg ugyanezt tudtam csak mondani hogy köszi, mert számomra közömbös volt. Ez semmiképp sem biztató, de lehet nálatok lesz még pozitív fordulata a dolognak.
2018. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább ilyen válaszolt is, de le is rázott. Ez van.
2018. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!