Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Óriási folt a párom alsónadrág...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási folt a párom alsónadrágján, megcsalt?

Figyelt kérdés

Nem kutakodtam a szennyesben alsónadrágokat nézegetve, szóval ne tituláljatok rögtön ilyennek, véletlenül vettem észre, de szerintem a vak is észrevette volna.


Feküdt a kanapén és ugye csak alsónadrág volt rajta és nagyon feltűnő volt, egyáltalán nem tudom mi lehetett az.



Persze a legrosszabbra gondolok, de még ha nem is megcsalás akkor mi mástól lehet meg ilyen?


Nem is tudom minek a méretéhez hasonlítsam, de a lényeg hogy elég szembetűnő és nem egy pici folt.


Ha esetleg ondó foltos is maradt a nadrágja mert szokott miután mi is szeretkezünk ennyi hogy kerülhetett oda?


Szó szerint úgy nézett ki mintha beleélvezett volna a gatyájába, szóval mintha egy teljes adag hagyta volna a foltot.


De hát ilyen nincs, ha meg is csal akkor gondolom máshová élvezett, ennyi nem mehetett az alsójára.


Erotikus álomnál lehetséges hogy el is élvez a férfi? Mert esetleg még ez jutott az eszembe.


Szex után gondolom mindenki megtörli magát, és ha utána még jön is egy kicsi, az nem hagy ekkora foltot.


Ti mire tippelnétek?


Tudom így hülyeség nagyon ahogy leírtam de ránézésre meg olyan fura, hogy valami ekkora foltot hagyjon az alsóján.



2020. máj. 25. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen elképzelni nem tudom, hogy mit gondoltok, mi történik egy megcsalás során, ami foltot hagy az alsónadrágon. Már több kérdésnél is olvastam erről, de fel nem tudom fogni.
2020. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Első ezt hogy érted?
2020. máj. 25. 21:27
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

"Erotikus álomnál lehetséges hogy el is élvez a férfi?"

Igen, elég gyakori.

2020. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte ugyanezt a kérdést már olvastam itt, de akkor sem értettem, hogy a megcsalástól hogy lesz foltos a gatyája.
2020. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsal abban másik nő van (vagy férfi). Ha van másik ember, hidd el nem a gatyájába fog élvezni..:)
2020. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vizelet is, vagy akár izzadtság. 🤷🏼‍♀️ Sperma a legvalószínűtlenebb szerintem.
2020. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bepisilt, leöntötte magát véletlenül. Ezeknek mind nagyobb az esélye, mint amit te gondolsz.
2020. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem kombinálok csak ezekre azért nem gondolok mert egy felnőtt férfi miért pisilne be?

Ha meg leönti magát valamivel az megszárad rövid időn belül, ha csak nem valami olajos vagy zsíros dolog ami ott marad az anyagban.


És nem láttam hogy száradna pedig elég sokáig ott feküdt a kanapén.


Egyszerűen csak így hogy nem tudom a háttér sztorit a legrosszabbat gondolom el mert hát véletlenül pont a farkát öntené le valamivel?


Én sem öntöttem még le soha a bugyimat, hamarabb landolnak az ilyen dolgok mondjuk az ember pólóján.


És azon egyszerű oknál fogva gondolom csak a megcsalást hogy velem akkor nem szexelt.


Tehát ha ondó akkor nem miattam.

2020. máj. 25. 21:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy rólad álmodott egy szexit. Álmomban nekem is volt, hogy elélveztem, és sokkal intenzívebben, mint ébren. 30F Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2020. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már tuti hogy olvastam itt. Akkor is kaptál már válaszokat, nem értem miért kellett most újra kiírni.
2020. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!