Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi ez az óriási folt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az óriási folt a párom alsónadrágján?

Figyelt kérdés

Rajta van éppen most is itt előttem.

És egy nagy folt van rajta kívülről, mi a fene lehet ez?


Most vagy beleélvezett vagy belepisilt de mindkettő elég nevetségesen hangzik hogx a gatyájába.


Megcsalt volna?? És csak azért fekszik így előttem mert ő nem vette észre?


Tudom, még ami normális lehet hogy éjszaka volt magömlése de nem figyeltem hogy éjszaka ebben aludt e, mert nem mindig alszik boxerban.


Szerintem több centis folt is megvan, elég szembetűnő, nem csak egy kis pötty.


De az ondó ha megszárad akkor még látszódhat így kívülről? A körvonala sötétebb.


Semmi olaj meg ilyesmi nem lehet mert nem is dolgozik ilyennel meg hát oda miért kerülne.


Egyértelműen vagy pisi vagy ondó de nem tudom mit gondoljak mert tényleg nagyon nagy folt.


2020. márc. 9. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le! Szagold meg! Nyald meg!
2020. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten az égben :D és ha leöntötte magát valamivel? Vagy tudok jobbat. "Figyelj Pista, valami folt van a gatyádon. Nem tudod véletlenül mi lehet az?"
2020. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Izé...megcsalásnál miért a gatyába lőne, te nyomorult?
2020. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Lehet lélekben messze jár és valami ebony csajt kefélget a gondolataiban és előváladék odaszáradt neki és nem vette észre. Kérdezd ki az ebony-ról vagy a kis thai csajról, akiről álmodozik miközben melletted fekszik.
2020. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
omg!!!! szerinted csak a nőknek lesz koszos az alsóneműje? elárulom a férfiaknak is az lesz....
2020. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Innen is látszik, kérdező, hogy te csak szopásra vagy képes használni a szájdat, egyenes beszédre már nem. Remélem megcsal, a te paranoid fajtád pont megérdemli.
2020. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát jó is lenne ha csak trollkodnom kellene, de így van és nagyon aggaszt a dolog.


Na meg mivel öntötte volna le pont az alsónadrágját?


A víz meg az ilyenek ha rá is megy, miután megszárad nem hagy foltot.


Csak valamilyen olajos dolgozni hagy foltot vagy az ondó, ami ennyire durván még kívülről is meglátszik.

2020. márc. 9. 14:56
 8/16 A kérdező kommentje:

De a nőknek több okból is lehet folyása IZGALOM NÉLKÜL IS.


A férfiaknak meg csak akkor ha merevedése van vagy fel van izgulva vagy elélvez. Talán még nemis betegségnél de neki az nincs.


És még ha volt már a mai nap folyamán spontán merevedése ennyi ondó jött volna?


És azt is tudom hogy ha megcsalna nyilván nem az alsóba engedi az egészet, de ő olyan hogy ha szex után megtörli magát még utána is szokott tök sok ilyen maradék kifolyni neki ami még bent maradt esetleg a bőr alatt.


És ha arra ráveszi az alsót az hagyhat foltot.

2020. márc. 9. 15:00
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha megszárad es kemeny lesz akkor ge ci, vagy egy nő hüvelyvàladéka. Èn is szexeltem màr úgy nővel hogy a boxer rajtam volt, csak vélrehúztam a száràt és úgy toltam. Persze hogy foltot hagy a csaj hüvelyvàladéka. Ha megszagolod és nem pisi, ammóniás szagú akkor gyanakodj.
2020. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Aztabetyármindenit. Hétfő van és máris megvan a hét legszánalmasabb kérdése :D Én inkább arra lennék kíváncsi kérdező, hogyan képes téged elviselni bárki 5 percnél tovább? Egy rémálom vagy konkrétan.
2020. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!