Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez az óriási piros...

Mi lehet ez az óriási piros folt barátom anyjának a térdén?

Figyelt kérdés

[link]


Dél körül állítólag egy szúró érzést érzett a térdében, de nem törődött vele. Most este nézett rá és most így néz ki. Azt mondja nem fáj, viszont annál jobban viszket. Van tippetek? Köszönöm előre is.


2012. jún. 20. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon úgy néz ki, mint egy rovarcsípés, nekem is volt ilyen. Egy apró kicsi fekete rovar, fogalmam sincs, mi lehet, megcsíp és ilyen lesz a helye, gennyedzik, feszít, piszokul fáj hónapig kb és akármivel kened, semmi sem jó rá, csak a jegelés.
2012. jún. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az, hogy azt mondják egyáltalán nem fáj, csak cefetül viszket. Meg úgy különösebben nincs, nem látható helye a csípésnek, ellenben ezen a nagy, piros felületen sok apró piros pötty, kicsi hólyag van.
2012. jún. 21. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek csak viszket igen, szinte elviselhetetlen. Aztán majd elkezd bekeményedni és irdatlanul fáj, bár a fájdalom mértéke nagyban függ a helytől. Nekem volt már combon, ott alig éreztem, volt vádlin, ott viszont kegyetlen volt minden egyes lépés.

De látszik a csípés a képen is, kis fekete pötty.

Nekem lázam is szokott lenni tőle, mindig nyáron a kertben történik.

2012. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy apuka megdöngette hátulról azt megkopott kissé a bőr a szőnyeg miatt... :P
2012. jún. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


vagy bögölycsípés, vagy az az új szúnyog, amit mutattak a tv-ben, hogy felhólyagosodik, és megnő a csípés helye. Hagymát rá félbevágva!

2012. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem lehet hogy vérhígító gyógyszert szed, (pl. Syncumar) ? Az okozhat ilyen nagy kiterjedésű bevérzéseket ha túlságosan híg a vére.
2012. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De nem a térden:)
2012. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!