Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, wc-zés után, nap...

Srácok, wc-zés után, nap végére az alsónadrágotok nem lesz folt?

Figyelt kérdés

Hiába törlöm le. A napi többszöri vizelés után gyakran a fehér alsón látszik folt.


Nem vagyok körülmetélve, de talán nem is szárazra törölni nem megy, hanem valamennyi vizelet utána is jön.



Nektek nincs ilyen?


Mert elég kínos huszonéves férfiként.

Egyértelműen nem vizelettartási gond, de akkor is kínos.



2018. máj. 26. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
rázogasd préseld húzogasd töröld ha ez után marad akkor nem tudom valami nem jó nálad de ez legyen a legnagyobb baj
2018. máj. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hugyozz, hogy hátrahúzod a fitymád, és utána a végétől kezdve "préseld ki" az elejéig. ( azaz szorítsd két ujjad közé és húzd előre)

Ezután fogj meg egy wc papírt és itasd fel ha maradt még.

Ezek után garantálom, hogy nem lesz. Ha még is, akkor ne hordj fehér alsógatyákat

2018. máj. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Hogyan pisiljünk című rovat 20 évesen??


Mindjuk én nő vagyok.

2018. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál, ember, az átlagé még olyanabb...
2018. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4# mondjuk én még nem találkoztam ilyen férfival.

3.voltam

2018. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Előfordul nálam is hogy pár csepp a gatyában landol.

Nem gondolom,hogy ez akkora probléma lenne.

Általában senki nem látja.

2018. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak akkor szoktam így járni, ha sok alkoholt iszom, vagy, ha reggel, vagy olyankor szeretkezünk a párommal, ami után vissza kell öltözni. Inni ritkán iszom, és szex is általában úgy van, h utána pihizünk, tehát nem veszek fel gatyát. Viszont engem rohadtul idegesít, ha dzuvás lesz az alsóm, ezért szégyen nem szégyen ilyenkor mindig kérek egy tisztasági betétet a páromtól, az megoldja a problémát. Úgysem látja/tudja senki, h ez van, kivéve páromat, de neki ez nem gond, sőt, anno ő vetette fel az ötletet. Előtte én is rázogattam meg megtöröltem stb, csak az volt a baj, h piálásnál nem is wc-zés után jött még ki pár csepp, hanem utána 10-15 perccel, h pl hirtelen mozdultam, nevettem, tüsszentettem ilyesmi. De a fene sem akart addig ott állni a budinál, szóval többnyire olyan lett a gatyám, én meg szarul éreztem magam. Aztán egyszwr mikor ez szóba került párommal felvetette, h ad egy betétet, próbáljam ki, neki bevált, lehet nekem is jó lesz. Én meg gondoltam egy nagyot: mit veszíthetek és kipróbáltam. Elsőnek szex után, arra teljesen jó volt. Felszívta amit fel kellett, nem a gatyám lett olyan, majd 1-2 óra múlva mikor teljesen megszűnt az elő (ez esetben utó:D) váladék szivárgása, akkor fogtam magam, és kidobtam. Viszont nem volt nyirkos a gatyám, nap végére nem lett szaga sem, úgyhogy összességében nem bántam meg. Mondjuk, ha italozgatásnál kell használni, az már húzósabb, mert 1-2x elmegyek vécére, azzal vége is van a történetnek, mert pár csepp vizeletet tud csak megtartani, aztán cserére szorul. De még így is egyszerűbb azt cserélgetni, mintha a gatyát kellene. Szóval, én így oldom meg, h ne legyen foltos a gatyám, de mondom, ez nálam nem rendszeres probléma, csak havi pár alkalomról van szó, amit meg tudok így oldani, viszomt, ha nekem ez mindennapi probléma lenne, tutira elmennék dokihoz!

Gondolom lesznek akik furcsálják ezt a dolgot, ne adj isten melegnek, vagy valami hasonlónak titulálnak amiatt, h olykor ezt a női holmit hívom segítségül... Érthető valamilyen szinten, eleinte nekem is furcsa volt, de aztán belegondoltam, h a csajok is pont erre használják, h a bugyijukat védjék vele bizonyos kellemetlen testnedvektől. És ha így nézzük, akkor funkcióját tekintve ugyan az nálam is, mint a páromnál, és ha orvosolja a problmát akkor nem az a lényeg, h női cucc. Amúgy sem tud senki róla, de ha ki is tudódna, akkor is mi van?! Van párom, tőle szoktam kérni, ha olyan a szitu, de sokszor kérni sem kell, mert tudja mi a helyzet és magától adja ha pl piálni megyünk...

Szóval nekem ez a megoldás a legpraktikusabb, legegyszerűbb. Aki akarja, tegyen egy próbát, én csak javasolni tudom. Persze csak így arctalanul, azért személyesen nem beszélnék erről senkinek, mert sok a korlátolt ember akik oltogatnának miatta, ami kínos szitukat eredményezhet. Így viszont, amiről nem tudnak, az nem fáj.. 😃 A lényeg, h nekem jó, másoknak nem ártok vele, így mindenki boldog lehet.

2018. jún. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es!Végülis nem rossz megoldás. de egy nyilvános WC-ben, vagy a munkahelyeden hogy tudod a cserét megoldnai? mert ha nem, ott vagy ahol a part szakad.
2018. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!