Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám lebuktatni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lebuktatni hogy megcsal?

Figyelt kérdés

Nem tudok belépni a telefonjába és van egy babánk.

Azt felesleges is mondani, hogy ahol már nincs bizalom...

Ennyivel tartozik, ha már így semmibe veszi a családját. És erős gyanúm van hogy hűtlen.

Kész tények elé akarom állítani, hogy ne tudjon tovább bele hazudni a pofámba, még mielőtt elhagyjuk a gyerekkel.


Tippeket várok.


2020. máj. 20. 04:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Megcsal, nem csal meg, mellékes.

Azt írod, szinte sosincs veletek.

Nekem ennyi is elég, hogy tudjam, nem kell neki a család.

És akkor válunk.

2020. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy mikor lenne rá lehetősége? Pl. minden szerdán két órával később ér haza munkából? Persze, a túlóra miatt... Amikor még elvileg ott van a cégnél, hívjad fel a melóhelyét, hogy akarsz valamit mondani a férjednek, de nem csörög ki a telefonja. Ha nem tudják adni, mert már elment, akkor amikor hazaért rákérdezel, hogy ismét túlóra? Erre igent mond és már le is bukott.

Másik lehetőség, hogy megbízol valakit, kövesse.

2020. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én értem az indulatodat. Hihetetlenül frusztráló, mikor ennyire a képedbe hazudnak, ennyire hülyének néznek. Mintha az arcodba röhögne valaki, miközben keresztbe tesz neked, és tudja, hogy nem tehetsz ellene semmit. Viszket a tenyered, tudom én.

A 7, 8. válaszokban van az, amit én is javasolnék. Követés, megfigyelés, akár személyesen, akár ismerős segítségével, akár (legális) kütyüvel, itt az őszinteség már nem működik, nincs egyenes út. Hasonló lehetőség még körbekérdezni a helyi pletykafészkeket, mert lehet, hogy nyílt titok a viszony, csak neked senki nem szólt. Hátha valamelyik megszán, vagy egyszerűen nem bírja tartani a száját.

Esetleg ügyesen kikérdeztetheted valakivel (akiről nem feltételezik, hogy az ismerősöd) a férfi közelebbi ismerőseit/haverjait/munkatársait, hátha van olyan, akinek beszélt róla.


Ismerek olyat, aki a gyanús jelek láttán szintén hónapokon át hiába kérdezte, kérlelte a férjét szépen is, csúnyán is, hogy csak mondja meg, ha van valakije, ne kínozza a bizonytalansággal, legyen vele egyenes, a válasz mindig ezek közül volt valamelyik: dehogyis, sosem lennék képes rá/csak beképzeled magadnak ezt a hülyeséget, összevissza kombinálsz, nem vagy normális/hogy képzeled, hogy ilyet feltételezel rólam, miféle ember vagy te?

Elég volt egyszer utánamennie (egy barátnője vigyázott addig a kicsi gyerekre), ott volt a másik nő. Megkönnyebbülés volt úgy a férje szemébe néznie, hogy mindketten tudták, nem ő az őrült, nem ő a rossz, és többé senki nem tagadhatta le. Nem csinált cirkuszt, beadta a válást.

Kár, hogy nem készített hangfelvételt vagy valamit, a férfi a saját családja előtt letagadta a félrelépést, őrült, megrögzött hazudozó némbernek beállítva a feleségét, akivel "csak azért került válásra a sor, mert ő (a feleség) elviselhetetlen". A szülei azóta is így gondolkodnak az unokájuk anyjáról.

Később kiderült: a környéken rég suttogták, hogy X-nek van valakije, látták őket itt-ott, csak hát ugye senki nem akar a rossz hír hozója lenni. Illetve néhány közös ismerős, vagy ismerős ismerőse előtt X nyíltan felvállalta a másik nőt, de ők őrizték a titkot a feleség előtt. Vagy egyfajta férfiszolidaritásból, vagy "nem akarok belekeveredni" alapon.

2020. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mert amugy nehez lenne azt mondani, hogy tudok arrol, hogy megcsalsz.
2020. máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó. Már mondtam
2020. máj. 20. 15:44
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudsz róla, akkor mi a gond?
2020. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Minek akarod lebuktatni? Már az írásodból látszik, hogy nem jó a kapcsolat. Minek ezt még tetőzni?
2020. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Csak a saját egód növelése miatt?
2020. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A magánnyomozó kívül én se tudok nagyon más megoldást, esetleg hívd gyakrabban videóval a gyanús időszakokban.

Akkor legalább lesz egy szép listás az ,X nem fogadta a hívásodat'.


De már eldöntötted, ha jól értem. Helyes.

2020. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na sikerült valamit?
2020. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!