Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy megcsal a férjem egy hapsival, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Azt mondja szüksége van rá! Nem rökönyödtem meg talán túl lazán is vettem a dolgot!
2020. máj. 12. 04:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Első sorban azt, hogy döntse el melyik nem hez húzódik. A bisexuálisoknál nehéz esetek vannak mindíg is. De lényegében azt kell feltenned magadnak neked mi lenne a helyes döntés. Meg szokni vagy meg szökni.
2020. máj. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Hármasozz velük:)
2020. máj. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Megcsalt.

Nem ertem a kérdésed..

Ti nem fogadtatok huseget?

2020. máj. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Én meg duplán megrökönyödtem volna!


Ha hapsival csinálja, az neked OK? Érdekes.

2020. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

1.: Azonnal kivágnám.

2.: Mennék a gyerekemmel együtt szűrésre, és ha barmi mocskot elkaptunk tőle, akkor nyomorékká veretném, hogy élete végéig ágyban fekve pelenkázzák. Ha kell a kocsimat is eladnám, hogy kifizessem a verőembereket.

3.: Mindenhová kiraknám, hogy meleg. A családja, a barátai, a melóhelye, Fabebook,...mind megtudná.

2020. máj. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
#5 “elkapTUNK” kik? A gyerek már csak nem szexelt vele. Egy útszéli prostitól, de akár az igényes titkárnőjétől is ugyanúgy elkaphat bárki bármit, nem értem ez hogy függ össze a melegséggel.
2020. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
A neked belefér hogy a férjed egy seqqtúró és bármikor hazavihet bármilyen betegséget akkor meg is érdemled a sorsodat.
2020. máj. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Számomra lényegtelen lenne, hogy férfival vagy nővel csal meg, megcsal akkor megcsal, kész, ugyanaz a bánásmód illeti. Akkor is mondhatná, hogy "szüksége van rá", ha egy nálam nagyobb mellű, bevállalósabb, vékonyabb/kövérebb nővel csalna meg, mert ő is ugyanúgy mást nyújt számára, mint én, ahogyan egy férfi is. Szóval nincs jelentősége. Előre kellett volna szólnia, hogy mit akar, mire van igénye, biztos vagyok benne, hogy lehetett volna olyan megoldást találni, ami mindkettőtöknek jó.

De így, hogy nem bízott meg benned, nem avatott be előre, nem megoldást keresett, hanem a hátad mögött sunnyogott, így nem lennék a helyedben sem megértő, sem elfogadó. Pakolhatja a cuccait és mehet a pasijához, ha nagyon akar.

2020. máj. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Érdekes, hogy mindez hajnali 4 kor jutott eszedbe. Elég kamu szaga van.
2020. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem fér bele egy nyitott kapcsolat, amúgy a férjed biszexuális, csak mert többen írták, hogy homoszexuális.


Én szakítanék vele.


De neked kell tudni, hogy neked oké e a nyitott kapcsolat, nincs olyan, hogy mit tennénk a helyedbe, a kérdésed alapján neked nem probléma, de mindenki különböző választ fog adni. Én pl. demiszexuális vagyok, nekem nem fér bele.

2020. máj. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!