Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudta, hogy létezek, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudta, hogy létezek, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy srácot, amolyan se veled, se nélküled állapotban voltunk éveken át. Konkrétan soha semmi nem történt, mindig csak vágytunk egymásra, de sose volt alkalmas az idő, hogy együtt legyünk. És erről a mostani barátnője tudomást szerzett. Rám is írt, hogy tud a dologról, de ne is próbálkozzak tovább, a sráccal átbeszélték, és úgy döntött, továbbra is őt választja helyettem, ezután le is tiltottak mindketten.

Nem akarom Őt elveszíteni! Én komolyan szeretem, és úgy gondolom együtt kellene lennünk. Tenni semmit nem is tudok, és nem is merek, mert az a nő tényleg nem normális... mégse érzem, hogy képes lennék beletörődni, hogy elveszítettem.

21/n


2019. ápr. 18. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, eddig hülyített a srác, de valószínűleg annyit már nem érsz, hogy összevesszenek.

Tedd túl magad rajta, mást nem tudsz tenni.

Ja igen, legközelebb egy pasiba habarodj bele, ne egy darab t&konyba. :D

2019. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De hogyan lehet valakit 5 éven át hülyíteni? Biztos, voltak/vannak érzései, és azok nem múlnak csak úgy el...
2019. ápr. 18. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod elveszteni, ami a tiéd volt.

Ez a pasi csak arra használt, hogy feldobja a rajongásod az unalmas hétköznapjait. De nem volt a tiéd, és nem is lesz.

2019. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kislány, ez a pasi sose akart tőled semmi komolyat.
2019. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Naiv vagy.

2019. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő dícsért folyton, hogy tökéletes vagyok a számára. Imádja a hajamat, a testemet, a humoromat, a felszabadultságomat... Nem rég majdnem találkoztunk is, hiába a nője... Mindent tud rólam, és én is róla. Ez nem csak egy hirtelen dolog volt...
2019. ápr. 18. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És? :D Kitartóan hülyített. Engedd el.
2019. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De mi értelme ilyen kitartóan "hülyíteni" valakit, ha közben nem is használt ki? Mert akkor legalább érteném, hogy ingyen lyukat akart, de nem... Meg minek marad így vele a csaj? Régebb óta ismerem, minthogy ők egyáltalán találkozhattak volna...
2019. ápr. 18. 17:05
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Mert jót tesz az egójának.


Ha nem is így lenne, igaz régóta ismered, de nem lett köztetek semmi. Összejött egy lánnyal, akit szeret, és mivel köztetek semmi se volt, nem hagyná el a látatlanért a neki tetsző kapcsolatát. Te se akarsz szétrúgni, lépj tovább. Ha nagyon erősködsz megutáltatod magad.


De tegyük hozzá, hogy az én véleményem is az, hogy valószínűleg inkább tekint rád jó barátjának most, ha tekint rád egyáltalán bárhogy, nem akar tőled semmit.

2019. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem most hozott egy döntést.Lehet hosszabb idő lesz,de majd meggondolja magát.Most csak fejet hajtott a barátnő akaratânak.Ennyi történt nem több.Megtette,amit kértek tőle.Éld az êleted,aztán amjd lesz valami,vagy semmi vepe.
2019. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!