Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felesegek miert posztolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegek miert posztolnak kozossegi oldalon idilli csaladi kepet, mikor tudjak a ferjuk megcsalja oket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 06:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert szeretnék elhinni,hogy ez így is van,lehet őket irigyelni a közösségi oldalakon.Nem kell velük foglalkozni,ebbe menekülnek a valóság elől.
2020. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mert fárasztó,mikor minden egyes családtaggal történő beszélgetés arról szól,hogy válj el/hagyd ott/magad miatt stb.,de arra hogy hol/miből fogok élni,illetve hogy fogok újra (mert szar kapcsolat esetén is megviselő a szakítás),már nem tudnak tanácsot adni,csak annyit,hogy oldd meg/majd lesz valahogy
2020. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
58%
Hasonló szituációban én ezeket azért posztolgatnám, hogy hátha a szerető is látja. Illetve gondolom attól még, hogy problémák vannak, próbálnak legalább a válásig normális családként funkcionálni, már amennyire lehet, békésen együttélve, programokkal, hogy a gyereknek annál kisebb legyen a trauma. Legalábbis én így gondolkodnék, ha a férjem megcsalna. Lehet, hogy hülyeség, de attól még egy kis bűnös élvezet lenne nézegetni azokat a képeket, hogy "akár ilyen is lehetne".
2020. máj. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mert ha azt mutatod, hogy nincs rendben az életed, akkor minden pasi rád fog nyomulni a munkahelyen, ha tetszik ha nem, és még elvárják, hogy te legyél hálás, hogy "törődnek" veled.
2020. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#23 vegulis... amig en probaltam menteni a hazassagomat, a szereto egy blogon posztolta az osszes boldog fotot kettejukrol h fajditsa a ferjem szivet es bejott neki:)))

En akkor sem lennek kepes nyilvanosan pitizni vki szerelmeert/figyelmeert.

2020. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem is olyan rég láttam ilyet egyik ismerősöm profilján.Sose posztolgatott,aztán egyszercsak háttérképként felkerült egy családi fotó.Rá pár napra a feleség bejelentette,hogy válni akar.Aztán lelépett a szeretőjétől és le is vette a családi fotót.A férj tudta,hogy szeretője van az asszonyának,de az asszony bizinygatta,hogy semmi sem történt,neki a család az első,gondolom ezért került ki a fotó.
2020. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
* lelépett a szeretőjéVEL.bocsi,fêlreírtam
2020. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Ezek az irrailis sok poszt mogott mindig valami gubanc van! Baratnom 870!!! Keppel buszkelgethet!
2020. máj. 11. 13:27
 29/31 anonim ***** válasza:
Kérdezô,nem biztos.Szerintem ez efy fajta megrögzöttség,vannak emberek akik mindig mindenről posztolnak,ha kell,ha nem
2020. máj. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen.. van akinel ez egy kattanas, hogy posztopni kell
2020. máj. 11. 13:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!