Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felesegek miert posztolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegek miert posztolnak kozossegi oldalon idilli csaladi kepet, mikor tudjak a ferjuk megcsalja oket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 06:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%
Mert sokuknak az is elég, ha szép az idő...
2020. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%

"Miert regen nem ez volt?"


Ó, dehogynem! Ezt nam a FB hozta be az életünkbe.


És minél kisebb, zártabb egy közösség, annál inkább ez megy. Ami különösen vicces, hogy pont a kicsi és zárt közösségek azok, ahol annak ellenére, hogy mindenki őrülten ad a látszatra, mégis mindenki mindenről tudja az igazságot.



Gyerek voltam még, mikor elmentünk a vidéki rokonsághoz egy eskövőre, akiket pár évente láttunk csak egy 1000 fős faluba. Teljesen meg voltam döbbenve, hogy micsoda rongyrázás, mindenki menő kocsival jött, mindenki elmondta, hogy mekkora sikerei vannak, senki nem volt főosztályvezető alatti rangban... Szóval azt hittem, hogy tényleg csak az én szüleim mezei dolgozó emberek...


Aztán elmesélte egyszer apám, hogy a valóságban az "igazgatóúr" egy egy személyes javítóműhelyt vezet, csak kinevezte magát igazgatónak, hogy a legmenőbb mercivel érkező fazon egy sofőr, és a céges kocsival parádézik, mintha a sajátja lenne. Mindenki mindent tudott egymásról, mégis ment a vetítés.

2020. máj. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
14%

És ha megcsalja? Akkor mi van?


Van kaja, nincs számlagond, járnak nyaralni, a gyerek tud tanulni, nincs hitel, nincs erőszak, nincs alkoholizmus.


Ezekért cserébe, hagy legyen egy kis öröm a férfinek is.

2020. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%

Attól még lehet szép család hogy a pasi megcsalja. Honnan tudod hogy a feleség nem ugyanezt csinálja?

Egy csomó fontos dolog van ami összetart egy családot.

Nem véletlen hogy esze ágában sincs a pasiknak válni.


Te egy szerető lehetsz akit zavar ez a dolog hogy mindig csak pótlék lehetsz egy ilyen kapcsolatban.

És fogalmad sincs róla hogy működik egy család.

2020. máj. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szereto😀 feleseg vagyok, anya. Olyan feleseg aki soha sem posztol
2020. máj. 11. 08:56
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
Talán nem minden fekete és fehér.
2020. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

"Olyan feleseg aki soha sem posztol"


Ők attól érzik magukat többnek a környezetüknél, hogy egy álomvilágot mutatnak.


Te meg attól, hogy "nem posztolsz".


Mi a különbség? Mindkét típus olyasmivel foglalkozik, ami látszattevékenység. Légy büszke rá, hogy nem veszel részt az egészben, de ne dicsekedj vele, mert ez kb amit most csinálsz erről szól. Vagy irigykedsz?

2020. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen, irigykedem!
2020. máj. 11. 09:01
 19/31 A kérdező kommentje:
Meglepo szamomra egy ketto emberben mekkora duh van egy kerdestol. 😃
2020. máj. 11. 09:02
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem egy ilyen ismerősöm képeit.

Azserint a gyerekük miatt. De ugye ez is becsapás, mert a gyerek is tudja a problémákat. Még a legkisebb is érzi a mérgező közeget

2020. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!