Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A felesegek miert posztolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegek miert posztolnak kozossegi oldalon idilli csaladi kepet, mikor tudjak a ferjuk megcsalja oket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 06:30
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
85%
Tudod, hogy milyen sz_r bevallani maguknak, a csalàdnak, h rosszul vàlasztottak?
2020. máj. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
ha jobban megfigyeled, a nők csak olyat posztolnak, ami valamiért sántít...
2020. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Legutobb beszeltem a baratnommel. Elmondta nem birja tovabb, valoszinu valnak. Masnap csaladi foto a kozossegi oldalon. Ez mire jo? Kinek?
2020. máj. 11. 06:52
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Mert a látszat mindennél fontosabb. A legszebb családi fotókat (beállított, műtermi képek, béke, jómód, elegancia, etc) azok postolják a környezetemben, akiknek ebből kb semmi nem jutott.
2020. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
A mai világban a külsőség a lényeg!
2020. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy nő akinek a szeretője voltam.


És ugyanezt csinálta beállította magukról mindenhol a tökéletes családot. Ja még gyerek is volt

2020. máj. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Baratnőm ugyanez! Harom gyerek, orokos poszt, hogy mennyire boldog szep nagy csalad, kozben sir, hogy nem birja tovabb! Miert a szinjatek a kozonsegnek en nem ertem?!
2020. máj. 11. 07:14
 8/31 A kérdező kommentje:
Es ugy latom, minnel jobban bizonyitani akarja valaki hogy boldog, annal nagyobb a baj negy fal kozott
2020. máj. 11. 07:16
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Miert regen nem ez volt? Jajj csak a faluban mit fognak szolni. Belenk van nevelve hogy nem szabad gyengenek mutatkoznunk, raadasul akinel gyerekek vannak legtobb esetben az a no az elmult x evet ebbe olte, felepiteni mukodtetni egy csaladot, 3 gyereket, kvazi ez az eleted, amirol ismert vagy, ezt tetted le az asztalra es most osszeomlik. Nyilvan amig kapalodzol addig belefer hogy palastold a bajt, hidd el ha elvalnak, majd leszedi a ferjet ezekrol a kepekrol.


En sosem voltam aktiv fbon, nincs kep a gyerekekrol, a fb ismeroseim (tavoliak) nem tudtak h elvaltunk, plane nem hogy megcsalt a ferjem, profilomon nem latszott, ahogy 7 evvel kesobb a masodik ferjem sem az ismerosom.


Mert nekem nem fontos hogy mit gondolnak rolam masok, azok mutogatjak akik unatkoznak/bizonytalanok/ mutatni szeretnek a ferjnek,h mit veszit.


Megsugom ferj vasstagon tojik ezekre a kepekre.

2020. máj. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert szeretik kifelé mutatni,hogy milyen boldogok és hogy minden rendben van!
2020. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!