Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mondanátok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy a barátom fent kb 3 társkereső oldalon legalább, ő nem tudja hogy tudom. Biztos hogy nem előttem regisztrált és csak meg maradtak. Csináltam egy profilt persze nem raktam saját képet meg nem olyan névvel amit használni szoktam és rá irtam az egyik oldalon, látta, de nem válaszolt. Ezt vehetem úgy hogy nem csal meg, vagy cssak nem volt elég jó a csali és szerintetek van rá esély hogy másfelé kacsingat?

Úgy gondolom őszinték vagyunk egymással, és általában ha ilyen témáról van szó akkor azt mondja lett volna rá esély de nem csaltalak meg soha. De nem tudok mit csinálni aggódom hogy rám unt és nagyon félek


2020. máj. 9. 15:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

MOST küld az anyjába!


És ezt férfiként írom!

2020. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen dolog amire félek rá kérdezni mert félek a választól, egyébként szoktunk beszélgetni ha baj van, de ettől most rettegek
2020. máj. 9. 16:23
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Megbeszéltétek, hogy nem kutakodsz utána, mégis megtetted.

Rá is írtál, nem reagált.

Mit szeretnél még? Ha nem érzed jól magad vele, vagy nem bízol benne, vagy ráuntál, vagy tudom is én, akkor szakíts vele, van még éppen elég pasi.

De ha vele vagy, akkor élvezd a kapcsolatot, ne tedd tönkre féltékenykedéssel.

2020. máj. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj már de mi az, hogy félsz megkérdezni. Jogod van tudni a helyzetet. Fejembe nem fér, hogy félhetsz ilyentől.
2020. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Mert félős vagyok, azokat a boltokat sem szeretem ahol az eladóknak kell mondani hogy mit akarsz és ők hozzák elő

Egyébként rákérdeztem, megbeszéltük

2020. máj. 9. 19:15
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt a sztori? :D
2020. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És mit kamuzott?
2020. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!