Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mondanátok véleményt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanátok véleményt?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy a barátom fent kb 3 társkereső oldalon legalább, ő nem tudja hogy tudom. Biztos hogy nem előttem regisztrált és csak meg maradtak. Csináltam egy profilt persze nem raktam saját képet meg nem olyan névvel amit használni szoktam és rá irtam az egyik oldalon, látta, de nem válaszolt. Ezt vehetem úgy hogy nem csal meg, vagy cssak nem volt elég jó a csali és szerintetek van rá esély hogy másfelé kacsingat?

Úgy gondolom őszinték vagyunk egymással, és általában ha ilyen témáról van szó akkor azt mondja lett volna rá esély de nem csaltalak meg soha. De nem tudok mit csinálni aggódom hogy rám unt és nagyon félek


2020. máj. 9. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg csak fennmaradt, bár én kapcsolatban nem szoktam társkeresőzni (minek?). Kérdezz rá, használja-e és ha igen, mi célból
2020. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem merek rákérdezni az a baj de biztos hogy nem fent maradt, mert mikor összejöttünk nem volt még 18, és jelenleg a hiteles életkora vant kint
2020. máj. 9. 15:56
 3/17 anonim ***** válasza:
2# Szerintem az életkor automatikusan frissül, mivel be van állítva a születési dátum. Megértem, hogy kínos felhozni, mert ebből úgy is kijöhetsz, mint aki nem bízik benne (ráadásul te mit kerestél társkeresőn? Xd) De jobb tisztázni
2020. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
3# vagyok: vagyis mondd azt, hogy mások látták, hogy fent van
2020. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem enged regisztrálni ha nem vagy 18 ő pedig 17 volt mikor összejöttünk, mint mondtam véletlen megláttam a weboldal címét megjegyeztem, és mivel féltkékeny tipua vagyok igen felregisztráltam hogy megnézzem azért láttam e weboldalt mert fent van és fent volt, csináltam egy kamu profilt ráirtam, olvasta tehát jelenleg ia használja ellenben nem válaszolt
2020. máj. 9. 16:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5# Tegyél fel ütősebb képeket, arra tuti vissza fog írni :D


Viccet félretéve, jobb őszintének lenni, mint így kutakodni. Én a helyedben biztos, hogy rakérdeznék. Annyi bizalom gondolom van köztetek, hogy ilyesmit meg lehet beszélni

2020. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne kérdezz rá. Ha tényleg nem keres senkit és van rá indoka, akkor természetesen megmondja. Viszont, ha tényleg meg akar csalni, akkor is ki fog találni valamit, így semmiképp nem kapsz őszinte választ, amennyiben megcsal. Még több profilról kéne ráírni vagy csak belájkolni. Ha tényleg semmi reakció, akkor pedig kérdezz rá, hiszen valószínűleg nem akar megcsalni. De szerintem több esély van rá, hogy nem véletlen van fent ezeken az oldalakon...
2020. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Csak attól félek azt hiszi kutakodtam a böngészőjében (be van jelentkezve a gépemen, az ncoreját szoktam használni, rányomtam az előzményekre és ott voltak ezek az oldalak de csak oldalt mert kiikszeltem az egyik oldalt ami kellett)

Féltékeny tipus vagyok de megbeszéltük hogy nem fogok kutakodni mert arra meg ő érzékeny, soha nem is tettem, pedig be van jeletkezve facebooktól kezdve mindenbe

2020. máj. 9. 16:19
 9/17 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom amugy mégis mikor lenne ideje ezekre mert amikor nem dolgozik velem van, szóval ez most teljes sokkal ért
2020. máj. 9. 16:20
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered megbeszélni a problémákat egy párkapcsolatban akkor ne csodálkozz ha lesznek is problémák állandóan.
2020. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!