Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy egy nálam jóval "gyengébb" nővel csalt meg a párom?

Figyelt kérdés

Se külsőre se belsőre nem vagyunk egy szinten, a páromnak mégis ez a nő kellett rendszeresen. Természetesen nem vállalja fel a nőt, nem akar tőle semmit,hiszen ő is tudja, hogy mennyire nincsenek egy szinten.

Nekem viszont ez iszonyúan fáj, hogy én hiaba adtam magamra , öltöztem csinosan stb., tanultam, dolgoztam egy jó állásban mégsem számított... Ha eszembe jut, hogy ezzel a nővel szexelt, akkor szó szerint hányingerem van.

Hogyan tegyem magam ezen túl ? Csak annyi jut eszembe, hogy legyek még jobb, szebb, tanultabb stb...



2020. máj. 8. 10:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
7%
Azt gondolom megis te vagy a gyengebb draga. Hiszen teged csaltak mert uncsi voktal!!!
2020. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

Változatosságra vágyott. Ha téged Ő többnek érez magánál akkor lehet ki akarta próbálni az ellenkező felállást.

Mondjuk felnéz rád, 10/10-es nőnek tart de úgy érzi te nem nézel fel rá. Kipróbálta milyen egy 4/10-es nővel, remélve az imádatot. Csak egy tipp, hogy miért egy sokkal rosszabb nővel.

Szerintem szakítsál vele. A tüske mindig ott lesz benned.

2020. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű hogy csak a te szemedben gyengébb. De a kémia az akkor is kémia. Nem kell ahhoz gyönyörűnek lenni.
2020. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de nem értem, most összegyűltek itt a gyiken a hátrahagyott-örökmásodik szeretők, vagy hol éltek ti? Miért támadjátok a kérdezőt azért, mert megítélése szerint "rosszabb nővel" csalták meg?


Elárulom, saját szememmel láttam -egy srác ismerősömről van szó- olyan, hogy volt egy női szemmel is BOMBA barátnője. És egy duci kis semmilyen lánnyal csalta. Azt is tudom, miért: mert a csajnak komplexusa volt és kb mászott a srác után.


Kérdeztem a srácot, hogy most ez mi, de kínosnak találta és nem akart a dugópajti csajról szót sem ejteni. Természetesen nem is jöttek össze.


Érdeke, annyira azért iylenkor nem jó nő az a második, és annyira azért nem jó az a kémia, hogy kapcsolat is lehessen belőle.. :_) Kit akartok áltatni ezzel?


Aki szeretőként belemegy, az ne sírjon ha csak dugópajtinak van használva, lehet hogy a szexre jó vagy, de több nem kéne belőled, ezért vagy csak szerető. Az első pedig ezért nem te vagy. Ezen nem kell vitatkozni, a szerető szerepe ennyi, a barátnőé meg másik.

2020. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem minél értékesebb ember lettél, úgy kezdte a pasid egyre kevesebbnek érezni magát melletted.

Ezért talált egy dugható gyengét, hogY azzal kompenzálja a kisszerűségét.

Rakd ki gyorsan, ha még nem tetted, ez csak rosszabb lesz.

Majd felvállalja, ha rájön, hogy neki ennyi jár!

2020. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem minél értékesebb ember lettél, úgy kezdte a pasid egyre kevesebbnek érezni magát melletted."


:D))))))))


Önámítás level9999999999999


mert ugye kiderült, hogy a kérdező egy értékes ember, a pasi meg biztos csak kisebbrendűségi komplexusban szenvedett.


az kizárt, hogy a kérdező egy dagadt hisztérika, akit elhagytak egy jobb nőért és most hisztizik. nem, ő egyre értékesebb lett :D)))



Komolyan csajok, ti ezzel nyugtatjátok magatokat?

2020. máj. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó, hol írja hogy elhagyták érte... tanulj meg szöveget értelmezni először. Még a pasi vállát veregessuk meg, hogy egy gerinctelen féreg?!

Am én is sok olyat ismerek,akiknél a barátnő egy totál rendes, normális csaj, csak "szegény" pasikák nem érezték már vonzónak magukat, így önigazolásként levarrták az első jött-ment szerencsétlent. Persze utána meg szánják-bánják. Meg kéne tanulni emberként viselkedni meg kommunikálni a másikkal mondjuk. Ösztönlények

2020. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

# 26/


Csatlakozom az előttem szólóhoz! Bocsika, de nem egy olyat láttam, ahol a barátnő igenis jó nő volt, a szerető meg egy komplexusos szutyok, akit kb minden jöttment megdugott aki akart, kapcsolatai rövidek voltak,mert párkapcsolatra nem kellett a férfiaknak, ahhoz elviselhetetlen volt... - Csak épp van aki talál jobbat is, az a hapi meg meg is állt neki, a lényeg, hogy betegye valahova. ;) Kívülállóként mondom, teljesen objektíven.

2020. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
72%

Ti itt tök látatlanban ítélitek el a pasit, és dícséritek a kérdezőt, hogy biztos annyira tökéletes, hogy már túl sok volt a pasinak.


A valóság? A valóság, hogy fogalmunk sincs, hogy mi történt. Hogy a kérdező tényleg annyira főnyeremény e?


Ok, a pasi megcsalta. A megcsalás mocsok dolog (ezzel egyetértek). De azért ebből a sztoriból pont ennyit tudunk, fogalmunk sincs, hogy mi az igazgsg

2020. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
43%
Hiába ócsárolod a nőt, valamiben csak többet tudott nyújtani, mint te. Az meg, hogy nem vállalja fel, annak nem tudom minek örülsz és miért érzed erénynek, hát mindenki ezt csinálja, aki félrelép, hogy amint borul a bili, dobja a szeretőt meg jön a duma, hogy nem jelentett neki semmit. :D
2020. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!