Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy egy nálam jóval "gyengébb" nővel csalt meg a párom?

Figyelt kérdés

Se külsőre se belsőre nem vagyunk egy szinten, a páromnak mégis ez a nő kellett rendszeresen. Természetesen nem vállalja fel a nőt, nem akar tőle semmit,hiszen ő is tudja, hogy mennyire nincsenek egy szinten.

Nekem viszont ez iszonyúan fáj, hogy én hiaba adtam magamra , öltöztem csinosan stb., tanultam, dolgoztam egy jó állásban mégsem számított... Ha eszembe jut, hogy ezzel a nővel szexelt, akkor szó szerint hányingerem van.

Hogyan tegyem magam ezen túl ? Csak annyi jut eszembe, hogy legyek még jobb, szebb, tanultabb stb...



2020. máj. 8. 10:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a furcsa, hogy téged nem is maga a megcsalás dühít, hanem hogy kivel történt.
2020. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
40%

Ezt írtad:


"Hogyan lépjek túl azon, hogy egy nálam jóval "gyengébb" nővel csalt meg a párom?


Se külsőre se belsőre nem vagyunk egy szinten, a páromnak mégis ez a nő kellett rendszeresen. Természetesen nem vállalja fel a nőt, nem akar tőle semmit,hiszen ő is tudja, hogy mennyire nincsenek egy szinten.


Nekem viszont ez iszonyúan fáj, hogy én hiaba adtam magamra , öltöztem csinosan stb., tanultam, dolgoztam egy jó állásban mégsem számított... Ha eszembe jut, hogy ezzel a nővel szexelt, akkor szó szerint hányingerem van.


Hogyan tegyem magam ezen túl ? Csak annyi jut eszembe, hogy legyek még jobb, szebb, tanultabb stb..."


Nos ez alapján nekem egyértelmű.


Te egy beképzelt, tökéletesség mániás, jégkirálynő, fapunci vagy.


A másik lány meg valószínűleg még a gumit is lenyeli, és meg is hallgatja a palidat.

2020. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a másik csajnak nagyobb melle van.
2020. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
64%
Hallottál már a kémiárol?Nem feltétlen kell bomba nőnek lenni ahhoz hogy valaki be elinduljon valami.Fontos a belső kisugárzás.Valószínű a pasid ezt látta meg benne.És az is valószínű h.jó a szex vele,ez sokat számít!
2020. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
44%
Megcsalják a csajt, és még a másik csajt meg a pasit véditek, hogy biztos jogosan tette, az szép
2020. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jégkirálynő, én is lenyelem a gumit is stb. 😉 Én is meghallgatom, sőt jeleztem is neki, hogy nyugodtan nyíljon meg előttem, bármit megbeszélhetünk.

Nem arra gondoltam, hogy azért gyengébb mert kisebb a melle vagy lófejű... Mindenki tudja mire gondolok.

Lehet, hogy ott a kémia köztük, végülis logikus. Vsgy csak nem bír a farkával és ez volt a legegyszerűbb...

2020. máj. 8. 12:17
 17/32 anonim ***** válasza:
15%
Ahhoz a nőhöz te vagy gyengébb.
2020. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%

15: nem védünk senkit! A megcsalás undorító dolog.


Ahogy az is, amit a kérdező csinál, hogy nem magán a megcsaláson van kiakadva, hanem bizonygatja, hogy ő mennyivel jobb nő. Ez egy nevetséges önámítás.


Ha a megcsaláson enne kiakadva, akkor semmi gondom nem lenne

2020. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
45%
A változatosság gyönyörködtet.
2020. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Kissebbségi komplexus....
2020. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!