Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lépjek túl azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl azon, hogy egy nálam jóval "gyengébb" nővel csalt meg a párom?

Figyelt kérdés

Se külsőre se belsőre nem vagyunk egy szinten, a páromnak mégis ez a nő kellett rendszeresen. Természetesen nem vállalja fel a nőt, nem akar tőle semmit,hiszen ő is tudja, hogy mennyire nincsenek egy szinten.

Nekem viszont ez iszonyúan fáj, hogy én hiaba adtam magamra , öltöztem csinosan stb., tanultam, dolgoztam egy jó állásban mégsem számított... Ha eszembe jut, hogy ezzel a nővel szexelt, akkor szó szerint hányingerem van.

Hogyan tegyem magam ezen túl ? Csak annyi jut eszembe, hogy legyek még jobb, szebb, tanultabb stb...



2020. máj. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Lehet kevésnek érezte magát melletted, de lehet csak női szemmel nem jó nő.

Ha jobb nővel csalt volna meg,akkor az egy életre tönkrevágta volna az önbizalmad.Ha egy olyan nővel csalt volna meg,mint aki te vagy,akkor meg azt nem értenéd. Tehát nem jó ez sehogy.

2020. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Nekem ettől csak kevésbé fájna.

Nyilván vágyott valami újra de gerince nem volt szakítani, szóval rögtön belelógatta magát az első és egyetlen lyukba, amire esélye volt.

Nyugalom ez nem a te szégyened, ha mások is megtudják kivel csalt meg, látni fogják hogy nem egy szinten vagytok, és remélhetőleg szananszét alázzák majd az exedet xd

2020. máj. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

És ha most elmondjuk, hogy azért vele csalt meg pont vele, mert vele volt lehetősége, az mennyivel jobb??


Ha tőled jobb nővel tudott volna dugni, azzal is félredug, ha ez megnyugtat. Ő ezek szerint a dugás lehetőségét nem szalasztja el. Ne azon pörögj, hogy épp egy jobb vagy rosszabbal bukott le... Ez tőled független dolog.

2020. máj. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

A férfiaknak a változatosság kell, ezt "fogadd el". Ne értsétek félre, ezt most úgy értem, hogy tudatosítsd magadban, hogy nem ezekkel volt a baj, hogy nem voltál elég jó, szép, tanult, csinos, stb.


Ha nem te vagy Mystique az X-Menből, aki alakváltó és bárki kinézetét fel tudja venni, akkor az ilyen férfit aki vágyik a változatosságra, sosem tudod kielégíteni. Neki csak annyi kellett, hogy valaki mást dugjon, aki nem te vagy, mert a változatosságra vágyott. Ezzel a fajta természettel nem tudsz mit kezdeni. Az ilyen férfival ne foglalkozz.

2020. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%

Első körben kialakítasz egy helyes önértékelést...


A nő ismerőseim "jóval gyengébb nő" megjegyzései általában sokka jobb nőket takartak, persze a csajok mindig úgy választják ki a szempontot, hogy abban ők nyerjenek.


Értsd: "jóval gyengébb, milyen kis mellei vannak" mondja a nagydarab elhízott csaj

"jóval gyengébb nincs diplomája" mondja a büfé-ruhatár szakon a szülei átpofozták csaj az értekmes de diploma nélkülire

"jóval gyengébb, mert nem öltözik jól" mondja a tükör mániás arra a csajra aki első pillanatban levesz a lábáról a természetes szépségével

2020. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Ez amúgy általában így, van, a másik nő kevés esetben "ér fel" az elsővel.


Egy ember nem tud 100%-ot nyújtani egy kapcsolatban, még te sem, az lehetetlenség. Legjobb esetben is max 80%-ot tud beletenni. Sajnos, vannak esetek, hogy a másik fél pont azt a 20%-ot hiányolja, és ezért azt máshol keresi. Nyilván a szerető csak azt a 20%-ot tudja nyújtani, semmi mást - ezért van az, hogy gyakran "gyengébbnek" látjuk a másik nőt.


Szóval egyáltalán ne vedd magadra, az ilyen bárkivel megtörténik, nem téged minősít, ugyanakkor te se minősítsd a másik nőt, mert nem tudhatod, mi az, ami miatt a párod hozzá ment.

2020. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
Te nem voltál elég neki, ennyi.
2020. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Egyszerű degradálni a nőt, de a párodnak megfelel jobban, mint te, hogy miben kár gondolkozni.

Legyél önmagad, ez nem verseny, nem fogsz soha nyerni semmivel, ha őt választotta.

Neked egy a dolgod, tovább lépni. Ebból nem egyértelmű az sem, hogy letagadott kapcsolatról, vagy szakításról van szó.

2020. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
53%

GYERE HOZZÁM FELESÉGÜL! Ez a megoldás. Én pont olyan csajt keresek, aki NEKEM akar tetszeni, aki értelmes és aki DOLGOZIK! Aaaaaaaaaa a fél karomat oda tudnám adni, egy dolgozó, pénzkereső nőért, aki számára nem a "férfi dolga a pénzkeresés" és aki nem fakad sírva, ha arról van szó, hogy 40 évesen el kellene már menni dolgozni, mert a gyerekek már nem kicsik, el tudják látni magukat, ráadásul egy fizetés kevés lesz négyünkre. Hjaaaaaj .... f@X kivan. Na! Vissza a Te problémádra;

Hogy tedd magad túl? Ne görcsölj rá a témára. Ne akarj bosszút esküdni, és legfőképp NE KERESS MAGYARÁZATOT RÁ. Ugyanis nincs. Egy biztos; nem Te vagy a hibás, ha ennyi mindent megtettél érte.

A másik legfontosabb: "hogy legyek még jobb, szebb, tanultabb" - nem kell jobbnak, szebbnek, tanultabbnak lenned. Csupán hagynod, hogy rád találjon valaki aki ezt kellően ÉRTÉKELNI fogja benned. Érted? Egy megfelelő pasit kell találni és nem olyat aki elvárja, hogy megfelelj neki. Ne változz egy hülye miatt! Élj! Hidd el, meg lesz a boldogság amit keresel!!!

2020. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul gondolod hogy egy nőnél a jó munka, tanulmányi eredmény számít bármit is egy férfi szemében.
2020. máj. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!