Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg valaki a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a párját?

Figyelt kérdés
Annyi emberrel megtörténik ez, de miért? Azon gondolkodtam mostanában, hogy minden két emberen áll. Ilyenkor ki a hibáztatható? Nyilván hiba volt a félre lépés, de valami oka biztos volt. A másik is hibáztatható ilyenkor? Aki úgymond az áldozat, mert megcsalták?
2020. máj. 6. 12:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne tökéletes? Én abban hiszek hogy egy kapcsolatért tenni kell, hogy olyan , mint egy otthon, mindig van rajta mit csinosítani. És ha kellően odafigyelünk a másikra. Az igényeire. Akkor jól működik. A baj szerintem akkor van ha ezt csak az egyik fél csinálja, a másik meg leszarja mit akar a másik.


Vannak olyan helyzetek, ahol nyilván az hibás, aki megcsalta a másikat, mert nincs olyan oka rá. De szerintem nem bélyegezhető meg mindenki teljes mértékben csakis úgy, hogy na ő az egészért a hibás. Mert a másik is biztos tett olyat, ami már sok volt, ami arra biztatta a másikat.

Ilyenkor miért nem jut eszébe senkinek nem csak az egyiket hibáztatni, hanem a másikat is?

Mint ahogy az egyik válaszoló is mesélte a történetét, aki megcsalta a párját, de végig olvasva ki az, aki szerint csak ő lenne a hibás? Szerintem két emberen áll ez a dolog nagyon. Általában. Nem mindig, nyilván vannak kivételek.

2020. máj. 6. 16:37
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert unalmas a tarsas magany
2020. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy teljesen felesleges bûnbakot keresni. A hûség döntés kérdése. Van-e gerincem lezárni a nem mûködô kapcsolatomat vagy nincs. Tökéletes kapcsolat nincs. Mert mi, emberek is tökéletlenek vagyunk. De eldöntheted, hogy el tudod-e fogadni a másikat pontosan olyannak, amilyen, a hibáival együtt. Ha nincs meg az ôszinte (!!!) elfogadás, akkor kuka az egész, az nem szeretet.
2020. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Mindkét fél hibás, ahogy te is írtad.

Van hogy egy pasi nem kap meg valamit otthon, de van olyan is, hogy a nő van elhanyagolva (nem feltétlen a szexre gondolok), legyen az odafigyelés, romantika, közös programok stb.

Csak ugye a problémákat azt normális kapcsolatban meg szokták beszélni, mert ha az ember kuka és a változás csak egyoldalú, nincs benne közös munka, akkor semmit sem ér.

Ha a férfi megcsalja a párját elég gyakori, hogy a szerető lesz számon kérve, hogy miért rondít bele más kapcsolatába, és ő lesz elhordva mindenféle rihe rongynak, miközben a megcsalt és a megcsaló problémái eltörpülnek. Sőt még a megcsalóért harcol a megcsalt fél. :D Vicc az egész, de ez a valóság.

2020. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az egyik fél jobb,/az adottságai úgy általában, tehetségesebb vagy külsőre magasabb kategóriás, szexben nagyon jó, okosabb vagy sokkal fiatalabb. /

A "gyengébb" fél a mindent megadással igyekszik megtartani az imádott másikat. A kívülről csodálatos életüket. Például ha pasiról van szó: a kollégák elismeréssel vegyes irigységgel nézik a csinos, fiatal nőt. Vagy, ha nőről: A "Katiért" mindennap álompasi jön luxus autóval....

Egy idő után ebből megcsalás lesz. 1. A domináns fél ha csal: Agyára megy, hogy a másik viszonzatlanul is kinyalja a s.ggét. Unalmas lesz a feltétlen odaadás, hogy mindig az Ő akarata érvényesül. Ha nőről van szó az hogy anyagiakban is összetöri érte magát a másik, hogy papucs, nem tud rá felnézni. Ha férfi az illető, hogy a nője egy felmosórongy.

Ha az alárendelt csal: Bár büszke a párjára /főleg ha mutatkozni kell vele./ nem hagy ki egy olyan partnert aki felnéz rá. Akivel szemben Ő lehet a domináns.

Azért a csodálatos felépített életüket egyikük sem rúgná fel a szeretőért.

2020. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!