Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csalja meg valaki a párját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalja meg valaki a párját?

Figyelt kérdés
Annyi emberrel megtörténik ez, de miért? Azon gondolkodtam mostanában, hogy minden két emberen áll. Ilyenkor ki a hibáztatható? Nyilván hiba volt a félre lépés, de valami oka biztos volt. A másik is hibáztatható ilyenkor? Aki úgymond az áldozat, mert megcsalták?
2020. máj. 6. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Mindkét fél hibás, ha egy kapcsolat megromlik. VAlamit nem tudtam megadni, valamit nem kaptam meg. Sajnos egy idő után elmúlik a szerelem, ha az egyik fél pezsgésre, újdonságra vágyik, van lehetősége megtenni, akkor meg is teszi.
2020. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
A többség a hiedelemmel ellentétben azért, mert nem kap otthon szeretetet. Nem a szex vagy a pezsgés miatt, ezek csak a másodvonalat képzik. Persze ha valaki hozzámegy a falu bikájához vagy a kurrrvájához, az meg is érdemli.
2020. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Amikor a hosszú távú barátnőből/feleségből egy idegbeteg, kiabálós liba lesz, akkor gondolkodik el az ember, hogy megdugja a csinos munkatársnőt, szomszédnőt, stb.
2020. máj. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Már akkoriban eleve kevés szex volt köztünk, viszont a legnagyobb baj az volt, nem éreztem magam nőnek a párom mellett.
2020. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

A megcsalás egy döntés, amit nem lép meg mindenki. Az erősebb jellem szól, hogy probléma van, majd lezárja a kapcsolatot vagy azt mondja, hogy akkor mostantól nem tudok hűséges maradni, mert ehhez minek. A gyengébbek meg kerülőutat keresnek és vagy azért, mert félnek vagy azért, mert otthon az egyik oldalról ki van nyalva a valaguk, inkább nem választanak, hanem titokban félrekúrnak. Két emberrel összehozva azt, aami egy ember feladata lenne. Meg ott vannak azok is, akik lényükből adódóan alkalmatlanok monogám kapcsolatra, de kell a kölök meg a kirakat és nem merik felvállalni, hogy ez nekik nem megy. Ahelyett, hogy mondjuk nyitott kapcsolatban azt ennék az étlapról, akit akarnak (úgyis mindig ezzel a szar hasonlattal jönnek). Egyébként meg:


Belekényelmesedés (pl megdagad vagy nem mutatja ki úgy a szeretetét)

Agresszió

Rossz otthoni légkör

Néha a kevés szex is.

2020. máj. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Hosszú folyamat volt.

Kissé vesztett az igényességéből, elkényelmesedett az évek alatt és már nem is vonzott, mint férfi.. Szerettem, de nem kívántam vele a szexet. Másfél éves stagnálás után végre komolyan vette, mert belebegtettem a szakítást, és a hosszú időt ami elment, és hogy nem akarom tovább így, még ha fáj is. Később már el is hidegültünk, nem csak szexuális téren, akkor már mindketten pedzegettük a szakítást.


Idővel ez változott és normalizálódott a kapcsolat,programok stb, de a tüzet nem sikerült részemről tartósan visszaállítani..

Szakítani nem akart, azt mondta, ha a szex miatt szakítanánk, felesleges, mással is ide jutnánk évek múlva, amiatt nem éri meg..


Próbálkoztunk is azért rendbe tenni mindketten, de lebukott egyszer, hogy hazudott nekem valamiről, egy női ismerősről.. Azt hogy megcsalt -vagy akart-volna, elvetette, de a hazugsággal elvesztette akkor a bizalmam, és belefáradtam sok mindenbe. Ekkor jött valaki, akinél kölcsönös volt a vonzalom, és őszintén, már nem tartott vissza semmi, hogy miért ne.


Szeretem szeretettel, kötődéssel, és minden kapcsolathoz szükséges alap megvan, kivéve egy dolgot. Elhagyni nem tudom, így élni kicsit megalkuvás, tudom, de akkor tette fel az i-re a pontot, amikor nem volt őszinte velem és elvesztette a bizalmam.

2020. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert egy gyenge szardarab aki nem tud parancsolni az érzelmeinek. Csak döntés kérdése az egész, semmi másé.
2020. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon unalmas évekig csak ugyanazzal a férfival lefeküdni, hiába jó és hiába szereted.
2020. máj. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem tudják sokan,hogy akit ott hagytak,abból hiányzott az ami a következőben meg lesz,de belőle is pont ennyi fog hiányozni,csak más téren.Tökéletes nincs,vagy csak nagyon ritkán,de azt nem is cserélgeti az ember.
2020. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem szereti.
2020. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!