Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány szereti a párját és nem csalja meg soha?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam még ilyen lánnyal.
2020. febr. 21. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Pedig van,igaz nem sok.
2020. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Igen, ilyen vagyok.
2020. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Aranyos kis provokáció. Ha megnézzük a statisztikákat, nagyon kétlem, hogy nők gyakrabban lépnek félre, mint férfiak. De persze, kérdezz csak nőgyűlölő, provokatív dolgokat... A válasz: Igen, létezik. Jé.
2020. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Jelen!!! 9 éve van párom aki 1éve már a férjem is. Soha nem csaltam meg és nem is tenném meg, és ő sem engem. 25 éves nő vagyok!😊 (nem kamu)
2020. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Mesébe igen.
2020. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
43 éves nő vagyok. Soha nem csaltam.
2020. febr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Amikor volt párom lehetősègm lett volna egy olyan pasival lefeküdni aki règóta tetszett ès jó pasi is nagyon.

Viszont megmondtam neki, hogy nem lesz köztünk semmi mert van párom ès bár tudom, hogy jó pasi mert vakságot senki nem fogadott de ha èn együtt vagyok valakivel nem fogom megcsalni semmilyen macsóval.

Ha odaáig jutnèk akkor is előtte szakítanèk.


Bár már nincs párom most èpp egy olyan pasi próbálkozott aki bejön csak barátnője van. Na èn ilyenekbe se megyek bele. Ez nálam elvi kèrdès.

2020. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Létezik, kb. annyi, mint a fiúknál.
2020. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Bár lány régen voltam, de azért válaszolhatok, úgy gondolom. Közös életünk alatt nem létesítettem más férfivel szexuális kapcsolatot. 38 éve házas.
2020. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Letezik csak ritka. A legtobb no k***a. Mihelyt meglat egy izmosabb/penzesebb/jokepubb/magasabb statuszu kant, akit megkaphat dobbant. So called lianozas...
2020. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!