Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik olyan, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lány szereti a párját és nem csalja meg soha?

Figyelt kérdés
Soha nem találkoztam még ilyen lánnyal.
2020. febr. 21. 12:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Jelen. Oltári mázlim volt, mert megtaláltam az ideális férfit, akit imádok. Soha nem csalnám meg.
2020. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj, hogy idővel a szerelem el fog múlni és akkor jön a matek.

Szal szerintem elég ritka az ilyen nő, aki tényleg nem lép félre egy hosszú házasságban se.

Mert ugye az megint más, hogy pár évet kibírnak e?

2020. febr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de ők általában olyan partnert fognak ki pont, aki őket megcsalja vagy nem köteleződik el annyira mellettük, hogy még véletlenül se legyen olyan, hogy minden jó és szép...


Amúgy az első páromat én megcsaltam, de a másodikat nem, pedig problémák minden kapcsolatban vannak, ebben a kettőben is voltak. Szóval sok mindentől függ, hogy félrelép-e valaki. Aki korábban már megtette, nem biztos, hogy veled is meg fogja csinálni, és aki még nem csinálta soha, annak sem biztos, hogy nem te leszel az első, akivel ezt meg fogja csinálni.

2020. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

32 éves vagyok. soha nem léptem félre, még akkor se amikor nem voltam szerelmes a másikba. én sosem értettem ezt a magcsalás dolgot. ha már másra vágyom, akkor inkább szakitok előtte,nem?

amugy ha megcsalnék valakit tuti nem birnám ki hogy ne mondjam el. iszonyat lelkiismeretes vagyok, akkor is rosszul érzem magam ha valakinek a meglepi szülinapja miatt hazudni kell.

annyira nyomasztana a tény hoyg iyg elárultam a páromat, hogy 100000% hogy kibukna belőlem pár napon belül, akármennyire is tartani akarnám.

szóval eddig nem csaltam meg senkit, ezután sem fogok.

egyszerüen nem engedek teret annak hoyg ez megtörténjen. hoyg egy másik személy belépjen ebbe pároslábbal. ha még valaki más megtetszenne akkor inkább szakitok.... nem nyomasztanám saját magam a lelkiismeretfurdalással és a jelenlegi párom egyáltalán nem érdemelné meg hogy ilyet tegyek vele....

2020. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%
Az itteni hozzászólások alapján: ha a nő megcsalja a párját, az a nő hibája. Ha a párja csalja meg a nőt, az is a nő hibája. Szóval mindig a nő a hibás. A teremtés koronái érinthetetlenek a maguk tökéletességében. 🤮
2020. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Kedves #5-ös. Pont fordítva van. Csak olvasgass itt. Ha a férfi lép félre, akkor egy féreg. Ha egy nő, akkor is a férje a féreg.
2020. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
15-ös lett volna.
2020. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
Jelen 🙋🏽‍♀️
2020. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
42 éves vagyok, soha nem csaltam, a kapcsolataim között fél év- három év telt el.
2020. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!