Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem szereti a szolid fiúkat?

Figyelt kérdés

Én így mindig csak barátzónába fogok kerülni? Eddig csak ilyen volt.

Sok lány amiatt panaszkodik hogy nem talál megbízható fiút, de szerintem egy szolidabb fiú megbízhatóbb, mint egy olyan aki sokat bulizik, és sok lány ismerőse van.


Ha én szolidabb vagyok, akkor nekem valószínüleg sosem lesz barátnőm?

Azt vettem észre régebben amikor voltam néhányszor bulizni, hogyha sokat ittam akkor magabiztosabb lettem, és többet beszéltem akkor jobban észre vettek a lányok. Tényleg ez kell a lányoknak?:(


2020. jan. 27. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
a szolid viszont nem erdekes ...ha valasztanom kene hogy erdekes izgalmas kapcsolatom legyen vagy ne csaljanak meg soha de ne legyen izgalmas, akkor az elsot valasztanam :)
2020. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%

Mit takar nálad, hogy szolid?

Én egy dolgot nem bírok nagyon, a dög unalmas fiúkat! S semmi köze s annak, hogy bulizik, s iszik. Többféle személyiségű fiú ilyeneket csinál, mégsem ugyanolyanok.

2020. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert a magabiztos, beszédes pasik tetszenek meg. Nem tudnám elviselni ha gátlásos es önbizalomhianyos lenne, nem lehetne vele beszélgetni mert annyira visszahúzódó.
2020. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Úgy írod, mintha valami istentelen rossz tajdonság lenne, ha valakinek vannak lányismerősei...

Egyébként nem elvárás, hogy bulizós legyél, de azért az önbizalom nem átt az ismerkedéshez. Lehetsz “szolid”, normális, és közben mégis határozott, magabiztos.

2020. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
A rosszfiúkat sem a rosszaságukért szeretik, hanem az életrevalóságukért. Az életrevalóság a fontos a lányoknak.
2020. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
kimondtad a bűvös szót: magabiztosság! ez kell a csajoknak. ha ehhez az kell hogy picit piálj,tedd azt ,szórakozóhelyen ez akár jól is jön. ha egyszer bekerülsz a barátzónába onnan nem igen lesz kiút. a visszafogottabb stílus majd 40 felé lesz előny :D addig ölts magadra némi magabiztosságot
2020. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Mi abban a fura, hogy férfias srácot akarnak? Vannak helyzetek, amiket szolid srác nem is tudna kezelni. Pl. csaját hülyegyerek osztálytársak piszkálják vagy szórakozóhelyen leszólítja egy menő srác. Férfias srác egy ilyen helyzetet magabiztos fellépéssel simán megold, először barátságosan kérdezi, hogy “Szúrnád a csajom?”, aztán ha a másik harcias lesz, akkor védekezik.
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Mármint milyen lányok, mert a 90% nőnek sem nevezhető elmebeteg...
2020. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Newm az kell nekik, hogy igyál, hanem hogy életrevaló légy. Ha domináns vagy, az sem számít ha részeg vagy. Nem fogsz csajt találni akoinek félénk pasi kell. De lehetsz sokkal dominánsabb és akkor lesz csajod.
2020. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem kellenek, mert a szolid fiúk álltalában visszahúzodó, szótlan, önbizalomhiányis fiúk. Sok nő nem szereti ezt.

L

2020. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!