Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem szereti a szolid fiúkat?

Figyelt kérdés

Én így mindig csak barátzónába fogok kerülni? Eddig csak ilyen volt.

Sok lány amiatt panaszkodik hogy nem talál megbízható fiút, de szerintem egy szolidabb fiú megbízhatóbb, mint egy olyan aki sokat bulizik, és sok lány ismerőse van.


Ha én szolidabb vagyok, akkor nekem valószínüleg sosem lesz barátnőm?

Azt vettem észre régebben amikor voltam néhányszor bulizni, hogyha sokat ittam akkor magabiztosabb lettem, és többet beszéltem akkor jobban észre vettek a lányok. Tényleg ez kell a lányoknak?:(


2020. jan. 27. 20:51
1 2
 11/15 Mickbro ***** válasza:
49%

A fiatal nok altalaban egyenloseg jelet tesznek a szolidsag, csendes viselkedes es az onbizalomhiany, hatarozatlansag koze. Pedig ez egyaltalan nem biztos.

Tovabba ha jol belegondolok, mit tud a vilagrol egy 20 eves? Altalaban nem sokat. A huszonéves nagy dumas pasik valojaban hazudoznak, kabitjak a csajokat azok meg megeszik, de nekik ez tetszik, ez kell...

Igy aztan kedves nelkulozo baratom, egy darabig csaj nelkul maradsz, ha csak nem fogsz egy kiveteles peldanyt.

2020. jan. 28. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem a szolidalitással van a baj , ha nekem megtetszik a pasi és nem mer oda jönni (m1 mi miatt) akkor sajnos ennyi, de ha a másik oda jön vagy le szólit sokkal tobb eselyel indul
2020. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Miett ne szeretne?

Van aki igen

2020. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy ocsem?

Menj el futni, boxolj, gyurj, tepj be, irj szoveget, egyel, igyal, basszal be, haverokkal is basszal be, inkabb csak a haverokkal basszal be, menj el bulizni, dolgozz, szerezz penzt, vegyel ki egy lakast, keress 300 ezret, ha meg akarnak utni, verd meg oket, szivj fuvet, drogozz, aztan tobbet ne, na jo egy kicsit, d*gj meg mindebkit aki mozog, de csak jo noket.

Aztan. Valami legyen. Ja meg menj egyetemre vagy szakma, mindegy le*zarom.

Produktivitas ba*zod

2020. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

U.i.

20 tol felfele a leirt keresetet probald meg duplazni 5 evente. 40 eves korodig meg se allj. Na csok

2020. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!