Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kivel derítetthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel derítetthetem ki, hogy a párom megcsal?

Figyelt kérdés
Lehet gyerekesnek hangzik, de nagyon van bennem egy olyan érzés, hogy félrelép. Sokat is vagyunk külön mostanában, mert dolgoznia kell, és ki tudja mit csinál hetekig... A lényeg, hogy van egy olyan ötletem, hogy keresek valakit Facebookon, aki nem az ismerősöm, pl egy átlagos külsejű lányt, aki bejelöli a páromat, és ír is Neki. Csak az a baj, hogy nagyon nehezen bízom meg bárkiben is, hiszen ha beárul, akkor halottügy az egész. Komolyan kérdezem, vannak ilyen felderítős emberkék, vagy valami/valaki? Nyilván nem fogok 20 ezreket kidobálni az ablakon, mert nincs sok pénzem, de valamennyit nyilván adnék az illetőnek, ha segít rajtam...
2020. ápr. 30. 07:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Magánnyomozók foglalkoznak ilyennel is, ha nem szeretnél a pároddal beszélni.
2020. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Van annyi esze, hogy hazudjon. Aki gyanakszik, nehezen jut előrébb, ugyanis óvatosabb lesz a vádlott. - Ez alapszabály.

Mint írtam, pénzem nincs, de már dolgozunk az ügyön. ;)

2020. ápr. 30. 16:22
 13/20 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne,hogy mi lett a végkifejlet :D
2020. ápr. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel :)
2020. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Még semmi. :/
2020. máj. 1. 01:44
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom, ha nekem lenne egy szeretőm mégis mit érdekelne egy vadidegen, aki rámír Face-n? Pont hogy semmi nem fog kiderülni ebből.
2020. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Na kiderült?
2020. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ja, nyomult a csajra, vége a kapcsolatunknak.
2020. máj. 1. 22:50
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

Ohh basszus , sajnálom :( kitartást

Mennyire durvák ezek a női megérzések..

2020. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Már pont akartam kérdezni, hogy mi történt, ennek ennyi volt.
2020. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!