Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit éreztek, amikor megcsal a párotok? Mit éreztek, mire gondoltok? A lelki, érzelmi állapotok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 23:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen az érdekel mi okozza a fájdalmat. Tudom, hogy a tudat, hogy mással, de kicsit pontosabban.

Valaki le tudja írni ez konkrétan hogy, mint váltja ki, mik zajlanak le bennetek ilyenkor?

2020. ápr. 6. 23:10
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Összeomlás egyszerre düh csalódottság, arra gondoltam miért mit adott meg más amit én nem tudtam,miért vért át mivel érdemeltem ki.. Hol romlott el az egész ennyire hogy ide jutottunk, miért nem hagyott inkább el.. Hogy tudta megtenni..
2020. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem hirtelen levegőt se kaptam, annyira lesokkolt. Azt se tudtam mi erre hány méter. Szó szerint fájt a szívem napokig, annyira kivoltam. Dühös voltam, szomorú, haragudtam rá, magamra (hogy át tudott verni), kétségbe voltam esve, minden egyszerre kavargott. Tiszta hullámvasút - hol érzékelten voltam, hol perccel később sírásban törtem ki.
2020. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csalodottsagot, megalazottsagot ereztem.Azt gondoltam hogy lehettem ekkora hulye, hogy hihettem neki, miert pazaroltam ra ennyi idot stb.
2020. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Én csak ezt szeretném itt hagyni: Ti akik írtok, vagy csak olvassátok, és átéltétek a megcsalást, mind gyönyörűek és magyon erősek vagytok! Tok mindegy kit miert, milyen elozmenyekkel csaltak meg, atb*szni a masikat a legintimebb teruletén a legnagyobb szemétség, nincs rá elfogadható indok, ok, de azt kell eszrevennem, hogy egyre jellemtelenebb lett az emberiseg nagy resze, es siman megmagyarazzak sokan maguknak a legnagyobb gorenyseguket is. Talan ettol olyan fajdalmas!
2020. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt ilyenben részem, de valószínűleg azt érezném, hogy senkiben nem bízhatok és senkire nem építhetek jövőt magamon kívül. Valószínűleg kihúznám az életcéljaim közül a családot, így is erősen bizonytalan vagyok benne, hogy kitegyem-e magam annak, hogy gyerekkel megaláznak, mert szülés után nincs elég szex és otthagynak egy kipihentebb, fiatalabb nőért. Igyekszem állat helyett emberrek házasodni, valószínűleg úgy nem lesznek kételyeim.

A másik oldalról meg szégyellném magam, hogy egy szexmániás, kommunikálni képtelen, konfliktuskerülő ösztönlénnyel jöttem össze, akinek a farkán kívül semmi sem szent. Egyszerűen magamat utálnám és nen azért, mert nem voltam elég jó, hogy megtartsam, hanem azért, ami miatt akkor is szarul érezném magam, ha a párom egy állatkínzó vagy egy gyilkos lenne. Hogy egy ilyen alja férget hogy tudtam értékesnek tartani és miért nem választottam egy olyat, aki nem értékeli ennyire túl a szexet.

2020. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem életemben 1xer csaltak meg és azt is sejtettem...

Nem volt ez egy hú de jól működő kapcsolat. Az is lehet csak a megszokás tartott mellette. Így mikor éreztem hogy valami nem oké... Az üzeneteit át nézve rájöttem, hogy előző nap amíg dolgoztam negcsalt a saját lakásomban.

Hogy mit éreztem? Egy borzasztó nagy kő esett le a szivemről hogy igazam volt és végre van egy nyomós indok ami miatt kidobhatom mert eddig nem tudtam megtenni...

Mérges is voltam de leginkább magamra hogy hagytam átverni azt a hülye fejem és még ki is használt amivel tisztában voltam mégis hagytam neki.

Tudtam hogy nem egyszerűen akarom kidobni hanem bosszúból borzasztóan szeretném megalázni... Így alig vártam a reggelt hogy felébredjen mellettem miközben én már mindent tudtam de csak a bosszú hajtott.

Az ember ilyenkor leginkább magára mérges hogy vak volt és hagyta magát megvezetni.

De ezt mind máshogy éljük meg. Helyzettől is függ kivel mi történt pontosan. Velem ez történt.

2020. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt az érzést senkinek nem kívánom. Mintha kitépték volna a szivemet, szó szerint fizikailag fájt. Meg akartam halni, a gyerekeim sem érdekeltek, csak ne fájjon. Huuuu durva volt... 5 éve történt
2020. ápr. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Csalódottságot, hányingert, dühöt, szomorúságot és megalázottságot. Egyfelől úgy éreztem magam, hogy simán belevágnám a nagykést a hátába vagy valami hasonló. Másfelől szégyent, hogy hogy egy cigány svájci prosti kell neki mellettem, míg én egy diplomás, intelligens művelt nő vagyok. Ráadásul ő nem csak szexelt, de valóban viszonya volt a nővel/nőkkel, több időt töltött vele, smacizos fotók stb. Plusz undort is hogy ugyanaz a farok járt bennem mint a nőkben. És hát persze iszonyú szomorú voltam, hogy ami volt köztünk az nem igazi, hazudott és valószínűleg nem is szeret igazán, hogy amíg velem volt vajon addig is ezekre a nőkre gondolt vagy rájuk vágyott. Szóval elég rossz érzés volt, de az undor sokat segített, hogy látni nem akartam. És nem volt étvágyam sem, de annak örültem mert legalább fogytam pár kilót. Ahogy kibeszéltem magamból a dolgot úgy párolgott el a mérgem is stb.

De nagyon nehéz lesz bárkiben megbízni.

2020. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerelem volt ,de a végén utolsó 1 évben egyre több konfliktus,veszekedés.Ezek ellenére is ahogy néha beszélt velem is szerettem és vele maradtam,majd egyik napról a másikra szó nélkül elhagyott és azonnal ment az új nőjéhez. Ebből tudtam,hogy már egy ideje együtt lehetnek...emlékszem volt olyan érzés is bennem,hogy megölném mármint a volt páromat.Nagyon sokszor gondoltam erre,és volt hogy azért imádkoztam,hogy haljon meg...azon agyaltam,hogy miért nem voltam elég jó,miért a másik nő kell neki,miért nem érdemeltem tisztességes lezárást.Nem érdekelt semmi,a saját életem sem,enni nem tudtam,ürességet,bénultságot éreztem,volt hogy órákig csak meredtem magam elé,rengetegszer megfordult az öngyilkosság gondolata is bennem. Még az utcán sétálva is elbőgtem magam..
2020. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!