Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők, ti mit éreztek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit éreztek, amikor megcsal a párotok? Mit éreztek, mire gondoltok? A lelki, érzelmi állapotok érdekelnek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 23:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
#6 Szóval ha kapcsolaton belül szeretne veled sok szexet megélni, akkor farokvezérelt, szexmániás ösztönlény, mit kell túlértékelni a szexet, nem fontos dolog - de ha elkezdi kapcsolaton kívül keresni, akkor hirtelen nagyon-nagyon fontos lesz. Értem.
2020. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
#6-os. Hu, gondolom nagyon fiatal vagy. Nehogy valamikor az elet ugy hozza, hogy te legyel a harmadik. Meg az jutott eszembe, a kereszteny Europan kivul elfogadott ,hogy a ferfinek tobb noje is legyen. Nok millioi fogadjak el, hogy a tarsuk akit szeretnek massal is van. Nekem nagyon eros ahogy vagdalodzol, palcat torsz masok feje felett.
2020. ápr. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A hazugság, hogy rákérdeztem a legelején, hogy van-e más és azt mondta: nincs. Hogy elhitették velem nagyon sok csalódás után, hogy igenis különleges vagyok és szerethető és a legjobbat érdemlem az életben. Nehezen bízok és rávett hosszú hónapok alatt, hogy bízzak. Aztán az összeomlásnál harag, bosszúvágy, gyűlölet és a gondolatok, hogyan szúrjam hátba én ezt az embert.

Nyughatatlanság, kérdések... miértek.

Fájdalom, apátia. Értetlenség és még több gyűlölet, miközben mardos a szomorúság és az, hogy ezt nem érdemeltem meg, hogy tudtomon kívül harmadiknak tegyen meg. Mert ha megkérdezett volna, nem egyezek bele.

2020. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!