Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kivel derítetthetem ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel derítetthetem ki, hogy a párom megcsal?

Figyelt kérdés
Lehet gyerekesnek hangzik, de nagyon van bennem egy olyan érzés, hogy félrelép. Sokat is vagyunk külön mostanában, mert dolgoznia kell, és ki tudja mit csinál hetekig... A lényeg, hogy van egy olyan ötletem, hogy keresek valakit Facebookon, aki nem az ismerősöm, pl egy átlagos külsejű lányt, aki bejelöli a páromat, és ír is Neki. Csak az a baj, hogy nagyon nehezen bízom meg bárkiben is, hiszen ha beárul, akkor halottügy az egész. Komolyan kérdezem, vannak ilyen felderítős emberkék, vagy valami/valaki? Nyilván nem fogok 20 ezreket kidobálni az ablakon, mert nincs sok pénzem, de valamennyit nyilván adnék az illetőnek, ha segít rajtam...
2020. ápr. 30. 07:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
A pároddal!
2020. ápr. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
?
2020. ápr. 30. 08:04
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

És ez mit bizonyít?

Attól még megcsalhat, hogy egy facerol rairo lánnyal nem csal meg.

2020. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Inkább azon gondolkozz el, hogy egyáltalán párkapcsolatban vagytok -e! Senki nem dolgozik éjjel-nappal, mindezt hétvégén is.

Mint 1-es is ajánlotta le kell ülni, megbeszélni.

2020. ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem már lenne 1 szeretőm, akkor beérném azzal, nem akarnék össze-vissza kefélni mindenkivel attól függetlenül, hogy megcsalom a párom. Örülnék, mint kutya a farkának, én úgy a szerencsémnek, hogy egy partnerrel sikerül összehozni lebukás nélkül.


Szóval ha rám írna valamilyen random ember, hogy ő is le akar feküdni velem, akkor nemet mondanék.

2020. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Írj rá kamu profillal.
2020. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Haha egyik ismerősöm ezt megcsinálta az exevel :D

Ott az volt, h a pasi eléggé észnél volt és sejtette, h valami kamuemdolog lesz ez. Aztán megbeszéltek egy találkozót elment a csaj meg az a pasi is, de a pasi magával vitt egy haverjat is, h vedje magát, h ő csak ilyen baráti találkozóra gondolt és nem randira :D


Te is tudsz regisztrálni kamu profillal fb - re csak kell hozzá egy plusz e-mail cím is. Régen elvileg lehetett mobilszam megadása nélkül regelni, most nem tudom hogy hogy megy. Ha feltétlenül kell a mobilszam fontos, h ne a sajátodat add meg. Egy új sim kártya manapság már 1000 forintból kijön (feltolto kartyasat kell venni) , de fontos h regisztrálni kell már azt is valahova, na kell titkosítási mindenképp, h a tudakozó se adja ki a számodat.

2020. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7: A teló szám tökmindegy. nem kell, hogy publikus legyen. Az viszont sokkal gázabb, hogy új a profil, tartalom, ismerősök nélkül.
2020. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hetekig? Mivel foglalkozik? Kulfoldon melozik?

Hany evesek vagytok? Segitek ha tudok...

2020. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kamuprofil nem sokat ér, abból egyből levágná, hogy mi a szitu... De már találtam egy kedves embert erre a célra, ma este kiderül, hogy mennyire hűséges... Persze nem 100%, hogy nem csal meg a visszautasításból ítélve, de a tétlenségnél jobb ez... :/
2020. ápr. 30. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!