Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ekkora férgek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora férgek?

Figyelt kérdés
Az összes olyan férfi és nő, aki félrelép, és chatelget neten... Ahelyett, hogy a kapcsolatukat ápolnák...
2020. ápr. 23. 10:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha rossz a kapcsolat ne lépjen félre hanem szakíttson váljon el.


Persze ehhez lusta egyszerűbb ha félek...úr

2020. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%

Tök jó, hogy neked nincs saját bajod és az összes többi emberével foglalkozhatsz.

Mert nálad minden oké a kapcsolatotodban, ugye?

2020. ápr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

#10: Sehol sem mondtam, hogy nem döntés kérdése. Ilyen hangzatos szövegeket főleg azoktól hallottam, akik magukat morálisan mások fölé helyezték, majd rá pár évre félreléptek.

Azt írtad, hogy a megcsalás döntés kérdése. Így van. Az emberek meg hibáznak.

2020. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 LazyJones ***** válasza:
48%
#13 Az emberek hibáznak, de attól, hogy sokan megteszik, még nem lesz morálisan vagy etikailag kevésbé elítélendő dolog. Ha egy hiba, ismerjék be, és vállalják a következményeit, szégyelljék el magukat miatta, ne pedig egy vállvonás kíséretében intézzék el annyival, hogy hát, na, van ilyen, mindenkivel megesik. Ugyanis nem esik meg mindenkivel.
2020. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
65%
Az elsőnek igaza van. Azért ezt nem szabad ennyire leegyszerűsíteni.
2020. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha bajod van akkor azt a kedves pároddal beszéld meg, mi nem fogunk segíteni.
2020. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%
De jó lenne, ha 10 év múlva, ugyanezek az emberek, ugyanitt elmesélnék, hogy de még is...
2020. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem csak az szúrja a szemem, hogy ha egy nő lép félre, akkor a férje a hibás.

Ha a férfi, akkor is...

Ez akkor is úgy van, ha az ok ugyanaz.

2020. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Én is a #4-es hozzászólóval értek egyet.

Nem az a baj, ha megkívánsz mást. Nem is az, ha nem elég egy partner a boldogságodhoz. Számomra a fájó pont az a HAZUGSÁG, sokszor bele a másik fél arcába, módszeresen, és előre eltervezetten.

Sem a nyitott házasságnak, sem a swingernek nem vagyok ellenzője. Sem semmi másnak, ami a felek kölcsönös beleegyezésén és örömén alapszik. Alapvetően úgy gondolom, hogy a jó kapcsolat (és jó szex) a kommunikációnál kezdődik, a kommunikáció pedig őszinteségen kellene, hogy alapuljon.


A hazugság az ennek pont az ellenkezője. Az konzerválja, sőt, fokozza a problémákat, megalázza a másik felet azzal, hogy h.lyének nézi, ráadásul végtelenül önző cselekedet. Nincs köze sem a tisztelethez, sem a szeretethez.


N/38

2020. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert unják ami van.
2020. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!