Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért ekkora férgek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora férgek?

Figyelt kérdés
Az összes olyan férfi és nő, aki félrelép, és chatelget neten... Ahelyett, hogy a kapcsolatukat ápolnák...
2020. ápr. 23. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Kikérem magamnak. Tenni kéne a másik félnek a kapcsolatért.
2020. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg őket!
2020. ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Nos igen, szerintem is elég alávaló dolog, főleg ha a másik fél tiszta szívből szereti a párját aki csalja


Sajnos sok helyen ez van, megunják egymást aztán ahelyett hogy újítást próbálnának behozni az életükbe az egyik úgy dönt inkább keres a párja mellé valakit


Szerintem se helyes, ha nem szereti valaki már eléggé a párját ahhoz hogy ne csalja meg akkor inkább hagyja el


Még nem csaltak meg, de biztosan nagyon fájna, szerintem se az a helyes megoldás egy tönkrement kapcsolat esetében

2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Mert primitív, ösztönközpontú hulladékok. És persze majd itt is menni fog a hisztikés bizonyítvány magyarázás, hogy jaj, ezt nem értheted, nem olyan egyszerű, véletlenül fąszba csúsztam meg véletlenül ott volt egy pina, én meg szomi voltam, brühühü..



A francokat. A megcsalás egy döntés és aki mellette dönt, egy hulladék. És nem azzal van a bajom, ha valaki egyszerre több emberrel hetyeg, mert azt nyitott kapcsolatnak vagy háremnek hívják. A hazugsággal van bajom és a gerinctelenséggel. És bár nem tettek még velem sem ilyet és én sem másokkal, a végletekig képes lennék elmenni, hogy kicsináljam, kisemmizzem és eltiporjam azt, akinek ennyire telik. Magamban meg rohadt nagyot csalódnék, mert nem úgy ismerem magam, mint aki az alap erkölcsöt és a partnere tiszteletét kísértésnek érzi

2020. ápr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

48%os vagy inkább kilépni annak aki nem bírja az alsóneműt magán tartani.

Annyira nem is lehet rémes az a kapcsolat amit inkább megtartanak és közben megy a csalás mint hogy gerinces és egészséges módon kilépjenek.

Ami az alap kérdést illeti. Mert gyávák is amellett hogy gerinctelenek. Az alig alig működő kakit fenn kell tartaniuk mert vagy életképtelenek egyedül vagy "mit szól a falu" vagy "mi lesz ha egyedül halok meg"... Mert egyeseknek kellemesebb a tudat hogy ők "biztos" kapcsolatban élnek mint amennyire xar mindennap ahhoz hazamenni akit utálnak.

2020. ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4-es. Ott a pont!
2020. ápr. 23. 10:19
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

4#, 5# Mindkettőtökkel egyetértek.

Eleve összejöttél a pároddal, akinek szerelmet vallottál. Akkor ezek szerint mégsem volt kezdettől fogva rossz az a kapcsolat. Szerintem sem a közös megegyezésen alapuló nyitott kapcsolattal van a probléma, hanem az egymás átb***ásával és hátba szításával

2020. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%
Szúrásával*
2020. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Azért ez nem mindig ilyen egyszerű. Nem léptem még félre, de nevetségesnek tartom, hogy sokan mennyire szentté avatva támadnak mindent, amit még nem csináltak. Mert a hozzászólók fele szidni fogja a megcsalást, miközben az emberek fele félrelép. Szóval, minden kb. minden 2. válaszoló is félre fog lépni...

Én pl. nem lepődnék meg, ha tojnék a csajomra és félrelépne. És magamon is elgondolkoznék, mert kettőn áll a vásár.

2020. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 LazyJones ***** válasza:
57%
#9 Tönkre mehet egy kapcsolat, szétmehettek, összeveszhettek, elszúrhatod a dolgokat és elgondolkodhattok azon, mit csináltok, csináltatok rosszul. Viszont egyikőtöknek sem lesz kés a torkán, hogy mással bújjon ágyba, egyikőtöknek sem tilos megbeszélni a bajokat, megoldást találni vagy szakítani. A megcsalás mindig döntés kérdése, akármilyen pocsék egy kapcsolat.
2020. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!