Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ekkora hajú nők bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ekkora hajú nők bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 12. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Biztos van olyan akinek igen, de szerintem olyan mint egy béna sisak :/ én inkább nemet mondanék
2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Aszongya nem érhető el ez a weboldal. De változó kin tetszik a bubi frizura és kin nem. Volt már akin tetszett.
2020. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Ez a bilifrizura nem. A hossz még lehetne jó...
2020. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Egyszer levágattam ilyenre, nem tetszett a páromnak.Kopasz nyakúnak hívott. Most hosszú hajam van, jobban bejön neki.
2020. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Egy szép arcot ki tud emelni, de az ennek hiányában csak egy béna frizurát lát meg a pasi. (mondom ezt pasiként)
2020. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

már megint te?


ha neked tetszik, nem mindegy, hogy hány palinak áll fel a farka a hajadra?

2020. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Egy nőnek legyen hosszú haja! El nem tudjátok képzelni, hogy mennyit dob egy átlagos, átlag alatti nőn, de gyakorlatilag minden nőn. Lehet itt kísérletezgetni, de a többségnek a hosszú jön be. Lehet, hogy valakinek jól áll, de kétlem, hogy ugyanazon a személyen a hosszabb ne állna jobban. Ez az én véleményem. Nem beszélve arról, hogy nem csak a kinézet miatt előnyös, de amikor a nők a hajukat babrálják, csavargatjak, ahogy fújja a szél, ez mind nyom a latba. A nőies megjelenésbe.
2020. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Nők? Akkor be.
2020. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

#7: Nekem elég régóta egy felnyírt, festett, rövid hajú nő tetszik, aki ugyan régen festetlen, hosszú, barna hajú volt, de elképesztően stílusosan tudja magát bekalibrálni külső adottságok szempontjából, amihez a markáns arcvonásai is asszisztálnak. Vagy talán amiatt tetszik, mert évek óta ismerem, fene tudja.

Szóval semmi sem számít a hajhossz, ha valaki alapból rokonszenves.

2020. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
#9: ezért írtam, hogy a többségnek. Ebbe beletartoznak a kivételes esetek is.
2020. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!