Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek tényleg ekkora ereje van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek tényleg ekkora ereje van?

Figyelt kérdés

Én aki világ életemben mindennap simára borotváltam az arcom, két hete letettem a borotvát, helyette hajnyíróval igazítom 3mm-re a szőröm, és egy csomó nő odavan érte. Egyfolytában azt kapom hogy ez mennyire jó és hogy a sima mennyire gáz volt...

Jól estek a bókok :)

Az utcán is előfordul hogy annyira megnéznek a nők hogy szinte zavarba jövök. Ma egy csaj már messziről nézett és közben kajánul mosolygott, egyfolytában a szemembe nézett és a végén végigmért teljesen. Előtte nem igazán kaptam ilyen "dícséreteket".

Ennyit számít ha valaki arcszőrt növeszt?


2019. nov. 28. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól áll, akkor igen, ennyit számít.
2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Sok nőnek bejön, a férfiasság része. Valószínű neked is jól áll.
2019. nov. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A borosta csak messziről jó. A páromon utálom, mikor szúr. Nekem a puha arc lesz a kedvenc, de abban igazad ban, hogy más frizura vagy arcszőrzet teljesen más karaktert adhat az embernek.
2019. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak annyira jól áll, hogy igen, ekkora a hatása. Van egy haverom, akinek szinte alig van állkapcsa így "natúrban" ez elvesz a vonzerejéből, de amióta szép szakállat növesztett, azóta sokkal jóképűbb.
2019. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# igen más karaktert ad tényleg. Nekem is azt mondják hogy teljesen más vagyok így. Igazából régóta éreztem én is hogy nem vagyok férfias teljesen leborotválva. Így azt érzem hogy kicsit közelebb kerültem ahhoz hogy könnyebben elfogadjam magam. Van egy lány akibe szerelmes vagyok, ő kb 3 hónapja próbált rábeszélni hogy növesszek szőrt mert azt mondta hogy babaarcú vagyok. Nem találkoztunk azóta amióta megvan, csak telefonon beszéltünk, kíváncsi leszek hogy amikor pár nap múlva találkozunk milyen hatással lesz rá, hogy ezzel az ő "kívánsága" is teljesült :)

Vonzóbbá válthatók az ő szemében is szerintetek?

2019. nov. 28. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja vannak akiknek meg borzasztó ha nincs, leborotválja és 10 évesnek néz ki.
2019. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
A párom is olyan, hogy amikor leborotválja, akkor úgy néz ki, mint egy nagyra nőtt ovodista. De ezt ő is tudja, így nagyon ritkán borotválja le. Nincs torzonborz szakálla, ő is fazonírozza. Jól is áll neki, plusz amikor belecsókól a nyakamba és közben a szakálla bizgerál...na attól teljesen odáig vagyok.
2019. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordított véleményem van. Kicsit nagyobb a szakállam és emiatt rosszfiús figurát húznak rám. Tartják tőlem a tisztes távolságot.
2019. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyobb szakallig sosem.mennék el. Az szerintem sem jó. Csak a rövid
2019. nov. 28. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép álom.
2019. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!