Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudott ekkora csalódást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott ekkora csalódást okozni a volt párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az exbarátom óriási csalódást okozott nekem és a családomnak azzal, hogy hazudozott, türelmetlen volt velem szemben, agresszív volt, sokszor megbántott lelkileg, vélhetően meg is csalt. Ki volt nyalva a feneke nálunk szó szerint, de neki még ez sem volt elég jó. Utóbbi időben hanyagolt, egyre ritkábban jött. Aztán tegnap bevallotta, hogy ő igazából nem boldog mellettem és szakít velem... Pont miután egy meglepit szántam volna neki. Egyébként meg óriási színész, velem is máshogy, a családommal is és náluk is teljesen másképp viselkedik. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Szerintem alkalmatlan párkapcsolatra, egyébként 27 évesen lett először barátnője állítása szerint. De mivel már nem bízok meg benne, még ezt is megkérdőjelezem. Vagy csak ilyen nőcsábász típus lehet? Megszerez valakit, aztânnjön a következő?



2019. okt. 28. 20:58
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
80%

Ki volt nyalva a feneke nálunk szó szerint..

Naiv vagy,gondolom van korkülönbség is köztetek,kihasznált,használt,ezért kell határt szabni..

2019. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen szar ez a világ hogy akik tényleg rendes kapcsolatot akarnak és beleadnak amit csak tudnak olyan mellett kötnek ki akik ilyen lehúzó, megcsaló, kihasználó szemetek.
2019. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tény, hogy lehet el volt egy kicsit el volt kényeztetve, de ez most miért volt baj? Mi ilyen vendégszerető típusú család vagyunk. Ha jön valaki kaja, pia minden. Főleg anya ilyen típus. Egyébként egyidősek vagyunk még a horoszkópunk is ugyanaz.:)
2019. okt. 28. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha a horoszkopotok ugyanaz akkor nem meglepo hogy csalodast okozott:)


Amugy meg csak hogy tudd az exek altalaban pont azert exek mert csalodast okoztak...

2019. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinel. Van olyan, hogy valaki ujra osszejon az exevel. Amugy jarj utana a neten a rak-rak parositas nyero. Minden horoszkop oldalon ezt olvastam.
2019. okt. 28. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szerelmes, annak a csillagokat is lehozhatod az égről, nem ér semmit, nem tudod magad mellett tartani.
2019. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
ugródeszka voltál neki, neked ketyeg meg már az időd, azért 27 évesen egy nő már nem éppen fiatal, kopogtat a 30 és a nyugdíj (mármint párkapcsolat afelett kegyetlen nehéz).
2019. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

van aki újra összejön az exével.


Van, 99%-uk újra szakít megint. Ami egyszer elromlott...Volt nekem is két lány, újra megpróbáltuk, nem lett jó vége. 1-2 évig még ment, de vége.

2019. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ó van akik sokkal többször csalódnak és még keményebben is.


A horoszkópot bazira lesz**arom számomra nevetség tárgya.


De 3-masnak abban igaza van, hogy nem véletlen ex..mert csalódtál. És többségében valóban ezért ex valaki.


Ő jól érezte magát megvolt mindene, miért ne örült volna?? Jó dolga volt, persze, hogy élvezte :)


Túlesel ezen is, sajnos túl sokan megszívják ezt-.


Te szerelmes voltál bele oda meg vissza szeretted őt, és nem láttad a sűrű ködtől a tisztást...

2019. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem is akarok újra összejönni vele. Egyszer szakítottunk már, akkor megfogadtam nem lesz 2. esély és ehhez tartom is magam. Tudom, hogy csak kihasznált. Sajnos ezt viszont nem tudhattam előre. Figyelj, én pasi nélkül is elélnék, főleg hogy eddig még nem igazán akadtam normálisba. Ha lesz lesz, ha nem akkor kénytelen leszek beletörődni, hisz 26 évig bírtam férfi nélkül. Nem úgy, mint a maiak. A lényeg, hogy most egy darabig kíméljenek a férfiak, mert az idegrendszerem már ráment erre az egészre.
2019. okt. 28. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!