Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudott ekkora csalódást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott ekkora csalódást okozni a volt párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az exbarátom óriási csalódást okozott nekem és a családomnak azzal, hogy hazudozott, türelmetlen volt velem szemben, agresszív volt, sokszor megbántott lelkileg, vélhetően meg is csalt. Ki volt nyalva a feneke nálunk szó szerint, de neki még ez sem volt elég jó. Utóbbi időben hanyagolt, egyre ritkábban jött. Aztán tegnap bevallotta, hogy ő igazából nem boldog mellettem és szakít velem... Pont miután egy meglepit szántam volna neki. Egyébként meg óriási színész, velem is máshogy, a családommal is és náluk is teljesen másképp viselkedik. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne. Szerintem alkalmatlan párkapcsolatra, egyébként 27 évesen lett először barátnője állítása szerint. De mivel már nem bízok meg benne, még ezt is megkérdőjelezem. Vagy csak ilyen nőcsábász típus lehet? Megszerez valakit, aztânnjön a következő?



2019. okt. 28. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Ó Hát akkor nincs is semmi baj.
2019. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
9-es mi az, hogy ő jól érezte magát? Pont azt írtam, hogy meg volt mindene és ennek ellenére mégis mindig volt valami kínja, amitől már a hócipőm is telelett. Az meg, ha nem hiszel a horoszkópban a te dolgod. Én se hiszek ebben az egészben, de tény hogy a rák általános jellemzői igazak rám. Hogy véletlen vagy sem, azt én nem tudom. :)
2019. okt. 28. 21:55
 13/13 A kérdező kommentje:
Baj van, mert lelki sérülést okozott...
2019. okt. 28. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!