Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószínu, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínu, hogy megcsal a párom. Mivel nagyon nehezen ismerkedem, nagyon gáz ha vele maradok és úgy teszek, mintha minden rendben lenne?

Figyelt kérdés
Egyébként minden rendben vele,figyelmes,kedves,alig hiszem el,de sajnos elég egyértelmu jelek vannak...

2020. ápr. 8. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább legyen egyedül, mint egy kapcsolatban magányos.

Én is nehezen ismerkedem, a tárkeresőn lévő rengeteg nős pasiktól meg már herótom van, a többi meg csak egy éjszakásat keres.

Letöröltem magam, panaszkodtam róla is a barátnőmnek, hogy milyen nehéz komoly társat találni, mire ő: Nehéz, de ha törlöm magam, még azt a kevés esélyt is elveszem magamtól, és lássuk be, igaza van.

Ismerkedem, nem vagyok kapcsolatfüggő, feltalálom magam egyedül is, persze vágyom már egy lelki társra, de nem olyanra mint ami az ismerősi köreimben van, hogy a facebook-on szinte ragyognak, közben meg egyik csalja a másikat, és azért posztolnak közös képeket, hogy azt mutassák a külvilág felé, hogy ők milyen boldogok.

Ilyen látszat kapcsolatban nem élnék, és megfelelési kényszerem sincs mások felé.

2020. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem gaz. A szereto nem szamit. Az szamit akihez a ferfi hazamegy, akivel hivatalosan mutatkozik, akire azt mondja a parom. Buszkelkedni meg emberi tulajdonsag.
2020. ápr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!