Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindent elfogadunk egymásnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rach123456 kérdése:

Mindent elfogadunk egymásnak, csak a megcsalást nem. Rendben vagyunk?

Figyelt kérdés

A barátommal még a kapcsolatunk elején beszéltünk a tiszteletről és az elfogadásról. Megbeszéltük, hogy abba az emberbe szerettünk bele, akit először megismertünk egymásban és hogy nem is akarjuk egymást megváltoztatni.

Azonban ő szeretne visszatérni a cigihez amit én elleneztem. Ekkor csak azt mondta, hogy fogadjam el a döntését. Majd felmerült egy új munkalehetőség ami számomra nagyon jó, a kapcsolatunkat kicsit próbára tenné (többet lennék külföldön) mire azt mondta h nem tudja elfogadni. Ekkor en is azt kértem h fogadja el a döntésem.

Ez megtörtént. De úgy érzem h ez így nem oké.

Mintha a kapcsolatunk kezdene elmenni egy csinálj amit akarsz nem érdekel dologba.

Mar felhoztam egyszer és úgy érzi h most a szabadsagatol akarom megfosztani pedig úgy örült h én nem akarom megfojtani.

Mi legyen???

Köszi



2020. febr. 28. 15:38
 1/7 anonim válasza:
41%

Szerintem ez egyszerű.

Büdös bagó nem tolerálható, el lehet tolni a biciklit és kész.

2020. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
NEm pontosan értem, miért az elektronikus eszközök kategóriába tetted a barátodat. Ő nost egy vbrátor?
2020. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
nálam is kizáró ok a cigi... attól nem leszel. büdös ha elmész külföldre, de a cigitől nagyon... pfejjjj...
2020. febr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
A cigi nálam kizáró ok.
2020. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"felmerült egy új munkalehetőség ami számomra nagyon jó, a kapcsolatunkat kicsit próbára tenné (többet lennék külföldön) mire azt mondta h nem tudja elfogadni."

Egy párkapcsolat a közös jövő tervezése.

Ha elüt a kettőtök jövőképe, illetve nem vagytok társak egymásnak, felesleges erőltetni.

2020. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy elfogadjuk a társunkat nem azt jelenti, hogy mindent el kell tűrni. Úgy ismerted meg, hogy nem dohányzik, így fogadtad el, de azt a változást, ami a dohányzással jár, nem vagy köteles elfogadni: neked is kell szagolni, rengeteg pénzbe kerül, megbetegítheti, kihat egy csomó dologra. Ahogy ő sem köteles elfogadni azt, hogy többet leszel külföldön munka miatt. Nem tudom, milyen régóta vagytok együtt, de egy bizonyos idő után úgy működik a dolog, hogy a döntéseket megbeszéljük, nem ráhagyjuk a másikra, mivel kihatással vagyunk egymás életére. És ez nem azt jelenti, hogy le kell menni papucsba, és mindent a másik kénye-kedve szerint csinálunk.
2020. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy szeretsz valakit, nem kell minden dolgot elviselni. Ha neked a bagó vízválasztó, akkor nem kell tűrnöd. Csak akkor lehet nem ő való neked.
2020. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!